Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Теперь Klarna предоставляет доступ к экологически чистой моде

Тепер Klarna надає доступ до екологічно чистої моди

Klarna слідує за трендами: компанія вирішила стати частиною eco-friendly family

У https://worldbank.org.ua/ є хороші новини для любителів лого eco-friendly. Patagonia, Wilding Shoes і Nudie Jeans-одні з брендів, представлених в першій " екологічної колекції» Додатки , створеної в партнерстві з Good on You.

Klarna спрощує процес здійснення екологічних покупок.

Шведська компанія – можливо, найбільш відома своїм планом «оплата через 4», який є частиною зростаючої екосистеми «купуй зараз – плати потім» – оголосила про створення першої групи «стійких колекцій» у своєму додатку для покупок. Ця функція дозволяє користувачам здійснювати спеціальний пошук екологічно чистого одягу. Цей крок-співпраця з Good on You, брендом, який надає етичні рейтинги від «ми уникаємо» до «відмінно» для фешн-брендів, грунтуючись на їх політиці щодо працівників, тварин і планети.

Мода – одна з багатьох галузей, які стикаються із закликами оцінити свій вплив на кліматичну кризу та внести зміни для зменшення вуглецевого сліду. Згідно зі звітом компанії Klarna за 2021 рік, 35% споживачів відносять сталий розвиток до числа 5 основних факторів при здійсненні покупок. Бренди, безумовно, проявляють творчість, реалізуючи такі ініціативи, як переробка нижньої білизни та старих джинсів.

Klarna є одним з них, запустивши в минулому році у співпраці з Doconomy інформацію про вуглецевий слід у своєму додатку, який показує мільйонам покупців вплив їхніх покупок на навколишнє середовище. Компанія також оголосила про ініціативу Giveone.com, в рамках якої 1% коштів спрямовується на благодійні цілі.

«Наша мета – дати споживачам можливість голосувати своїм гаманцем, щоб домогтися змін», — сказав в прес-релізі директор з маркетингу Klarna Девід Сандстрем. «В якості першого кроку ми надали користувачам інформацію про вплив їхніх покупок на навколишнє середовище за допомогою нашого трекера CO2. Тепер ми надаємо споживачам потужні інструменти, щоб вони могли діяти на основі цих знань і обґрунтовувати свій вибір при здійсненні покупок».

Перша колекція Sustainable Collection включає 23 бренди, включаючи Patagonia, Wilding Shoes, Lucy & Yak та Nudie Jeans. Кожна компанія має рейтинг» Добре «або» відмінно " від Good on You, Що означає, що вони змінюють свою політику в інтересах сталого розвитку і служать лідерами для інших представників галузі. Klarna планує з часом поповнити колекцію новими брендами, кожен з яких має такий високий рейтинг.

Мода, особливо її швидко створюються елементи, як і раніше завдають шкоди навколишньому середовищу, але надання споживачам доступу до більш екологічним варіантів покупок-це, якщо скористатися одним з рівнів рейтингу Good on You, тільки «початок».