Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Как узнать, кто звонил по номеру телефона?

Як дізнатися, хто телефонував за номером телефону: 10 робочих способів у 2022 році

Десять дієвих способів перевірити невідомий вхідний або пропущений виклик, не передзвонюючи: від перекладу через Ощад до АОН-бота в телеграмі

Набридлива телефонна реклама, нескінченні опитування, зізнання від таємного шанувальника, погрози від колекторів, анонімні пранкери і жартівники, цілодобові дзвінки від невідомого абонента... Причин, за якими потрібно терміново перевірити, хто вам дзвонив c невідомого номера, дійсно багато. Редакція міжнародного Бізнес - журналу https://worldbank.org.ua знайшла десять працюючих способів точноузнать особистість того, хто телефонував:

 1. Пошуковики Google і Яндекс .
 2. Онлайн-бази номерів шахраїв.
 3. Переказ на карту через Ощад та інші банківські сервіси.
 4. Додатки - АОН.
 5. «визначник номера» від Аліси.
 6. Бот у телеграмі.
 7. Месенджери WhatsApp або Viber .
 8. Друзі і знайомі Вконтакте( Vkontakte ).
 9. Перевірка через Facebook та Instagram.
 10. Пошук через дошку оголошень Авито( Avito ).

Хочете дізнатися більше? Читайте далі!

Подивіться в пошукових системах Google і Яндекс

Посмотрите в поисковиках Google и Яндекс

«знайдеться все!",- обіцяють пошукові системи. Тому цілком логічно почати розслідування з Google і Яндекс. Все досить просто-введіть номер в пошуковий рядок і вивчіть результати. Як показує практика, таким способом відразу визначаються:

 • Розсилки спаму;
 • Організації та компанії;
 • Нав'язливі рекламщики;
 • Номери з публічних оголошень;
 • Відкриті контактні дані в соціальних мережах;
 • Шахраї та аферисти.

Якщо дзвонив десь, колись залишав свій номер у відкритому доступі, це теж відобразиться в пошуку. Наприклад, вказував контакти при пошуку вакансії, розміщенні послуг або наданні робіт від свого імені. Головне, щоб сайт, де вказана інформація, індексувався пошуковими системами. Адже, як відомо, « Інтернет пам'ятає все!»

А ви знали, що для більш результативного пошуку варто вводити всі варіанти написання номера телефону, прийняті у вашій країні. У Росії, наприклад: 79123456789, +79123456789, 89123456789.

Шукайте в онлайн-базах шахраїв

Поищите в онлайн-базах мошенников

Так як телефонне шахрайство - далеко не новина для нашого часу, постраждалі і просто небайдужі люди об'єднують свої зусилля, щоб застерегти громадськість від дзвінків зловмисників. В інтернеті можна знайти чимало онлайн-баз, куди бажаючі можуть додати номер і застережливу інформацію про афериста:

 • Хто-дзвонить. рф
 • Mysmsbox.ru
 • Hcpeople.ru
 • Ktozvonil.ru
 • Zvonili.com

Всіма зазначеними ресурсами зручно користуватися за схожими інструкціями. Введіть в пошуковий рядок мобільний номер без коду країни (без +7 в Росії) і система покаже вам мобільного оператора абонента і Регіон, звідки даний контакт. Якщо з ним стикалися інші користувачі, то на сайті можна прочитати їх коментарі та відгуки.

Однак ми радимо не приймати написане в онлайн-базах за істину в останній інстанції, так як ця інформація не проходить перевірку модераторами. Нерідко брехливі порочать відгуки можуть залишати конкуренти, колишні кохані і заздрісники власника номера.

Скористайтеся переказами банківського додатка

Воспользуйтесь переводами банковского приложения

У сучасному світі складно знайти людину, яка б не користувався мобільним банком. Для реєстрації в додатку та швидких переказів клієнти зазвичай використовують свій номер телефону. Як це допоможе?

 1. Скористайтеся додатком найвідомішого банку своєї країни. У Росії це Сбер, Тінькофф, Альфа-банк та інші.
 2. Виберіть переклад за номером телефону.
 3. Введіть контакт абонента.
 4. При спробі перевести йому гроші в сумі, наприклад, 4 грн., ви побачите ім'я, по батькові та першу букву прізвища абонента.
 5. Завершувати процедуру перекладу, природно, не потрібно — просто скасуйте операцію.

Як показує практика, часто імені та по батькові вже досить, щоб дізнатися, хто вам дзвонив, без виклику абонента.

Використовуйте Яндекс-з-Алісою і " визначником номера»

Используйте Яндекс-с-Алисой и «Определителем номера»

Розумна колонка Яндекс і віртуальна помічниця Аліса мають вбудований визначник номера. З його допомогою можна дізнатися потрібне, просто давши асистенту голосову команду «Аліса, Хто дзвонив?"Вручну це робиться наступним чином:

 1. Увійдіть в додаток Яндекс.
 2. Натисніть в нижній частині на чотири точки («Меню»).
 3. Клікніть на «всі сервіси».
 4. Знайдіть у запропонованому «визначник номера».

Аліса, звичайно, не видасть Вам всю приховану інформацію про абонента. Але віртуальна помічниця відмінно розрізняє небажані контакти, які варто додати в чорний список, — опитування, шахраїв і номери, на які скаржаться користувачі.

Скачайте на телефон антиспам-додатки 

Скачайте на телефон антиспам-приложения

Серед найпопулярніших і результативних на 2022 рік:

 • Getсontact . Відомий мобільний визначник номера, що привертає простим і зрозумілим інтерфейсом. Ви не тільки дізнаєтеся доступну інформацію про дзвонив, але і зможете побачити, як самі записані в телефонних книжках знайомих. Важливі функції можна отримати в безкоштовній версії-преміум-пакет лише збільшує ліміти пошуку.
 • "Айекон".  визначник номерів, який попереджає про спам та небажані контакти. Для повноцінного використання можливостей програми необхідно завантажити платну преміум-версію.
 • «Не беріть трубку».  програму виділяють численні позитивні відгуки. Користувачі можуть поповнювати базу небажаних контактів, а також знайомитися з інформацією, доданою іншими людьми. Додаток безкоштовне для скачування, може працювати без інтернет-з'єднання.

Початкова функція таких програм — захистити користувачів від надокучливого спаму. Але поступово бази даних додатків поповнювалися інформацією, доданою живими людьми — - про шахраїв, рекламних номерах, колекторах. До небажаного контакту тут можна встановити відповідний тег, щоб попередити інших про зловмисника.

А ви знали, що можна також скористатися  можливостями антиспам-додатків Kaspersky Who Calls і Truecaller.

Запитайте бота Getcontact у телеграмі

Спросите у бота Getcontact в Телеграме

Якщо вам не хочеться нічого завантажувати, то для визначення незнайомого номера досить універсального месенджера Telegram . Знайдіть і запустіть бота Getcontact. Досить відправити йому повний номер телефону того, хто телефонував, щоб у відповідному повідомленні прийшла наявна в базі даних Інформація по контакту і його власнику. Телеграм-бот в даному випадку користується відомостями однойменного онлайн-сервісу і додатки «Гетконтакт».

Важливо знати!

Серед недоліків Getcontact є проблеми конфіденційності. Відкриваючи додатку доступ до своїх контактів, потрібно бути готовим, що вони увійдуть в базу Сервісу.

Перевірте через WhatsApp або Viber

Проверьте через WhatsApp или Viber

Але не тільки Телеграм може бути корисним у визначенні особистості абонента. Якщо на вашому смартфоні є Вотсап або Вайбер, вони теж послужать хорошу службу:

 1. Збережіть номер, що цікавить, у Контактах під будь-яким іменем.
 2. На окремих моделях телефонів потрібно дозволити синхронізацію облікових записів з мессенджерами. На інших смартфонах вона відбувається автоматично.
 3. Якщо користувач використовує Viber або WhatsApp, це відобразиться у вашій телефонній книзі.
 4. Таку ж перевірку можна зробити безпосередньо в месенджері: якщо абонент зареєстрований в ньому, це відразу відобразитися. Як показує практика, лише деякі користувачі відкривають інформацію "про себе" тільки для обраних контактів. Більшість забувають поставити галочку або зовсім не знають про цю можливість. 
 5. В Вотсапе і Вайбере доведеться задовольнятися тією інформацією, що користувач побажав про себе вказати. У кого-то це тільки ім'я, а хтось заповнює анкету з прізвищем, родом діяльності і прикріплює цілу фотогалерею на аватарку.

Таким же способом можна спробувати пошукати Того, Хто дзвонив в Telegram, проте пам'ятайте, що в месенджері можна приховувати номер телефону від усіх, спілкуватися тільки за допомогою імені користувача (@name). 

Знайдіть абонента в соцмережі Вконтакте

Найдите абонента в соцсети Вконтакте

Не зайвим буде пошукати інкогніто, який залишив свій номер, в найпопулярніших соціальних мережах вашої країни. У Росії це Вконтакте, де можна швидко виявити незнайомого абонента:

 1. Збережіть номер у Контактах телефону під будь-яким іменем.
 2. Зайдіть в додаток вк.
 3. Тапніте в нижній частині екрана на розділ «сервіси».
 4. У верхньому правому куті наступного вікна натисніть на три горизонтальні смужки.
 5. Далі перейдіть в «Налаштування», клікніть на «додаток».
 6. Потім натисніть на «синхронізацію контактів».
 7. Перейдіть до розділу «друзі», виберіть «Додати друга».
 8. Вам потрібна вкладка « імпорт друзів « - натисніть на значок»контакти".
 9. З'явиться список людей, які записані у вашій телефонній книзі, але поки що не додані в друзі VK.
 10. Якщо невідомий абонент користується Вконтакте, то він також буде в з'явився переліку, а ви зможете дізнатися всю інформацію, яку дана людина довірила соціальним мережам.

За допомогою ВК і номера телефону є і ще один варіант. Вам знадобиться ввести в пошуковий рядок браузера цифри контакту, після них надрукувати «site:vk.com " і почати пошук. Для прикладу: "89123455678 site:vk.com" » за допомогою цієї команди ви дізнаєтеся, чи згадувався номер того, хто телефонував коли-небудь на сторінках користувачів і спільнот Вконтакте.

А ви знали, що у Додатки Вконтакте є свій  «визначник номера», що захищає від спаму і небажаних дзвінків. Включити його можна в» налаштуваннях " свого профілю.

Проведіть пошук у Facebook та Instagram 

Проведите поиск в Facebook и Instagram

Спосіб буде працювати лише в разі, якщо людина прив'язав до своєї сторінки вказаний номер. З "Instagram" діють так:

 1. Додайте номер до контактів.
 2. Перейдіть в додаток соцмережі.
 3. Натисніть на «підписки».
 4. Потім тапніте на «Синхронізувати».
 5. Надайте доступ до своєї телефонної книжки.
 6. Зачекайте 5-10 хвилин для синхронізації.

У розділі «цікаві люди» ви побачите користувачів соціальної мережі з вашої телефонної книги. Серед них може бути і шуканий абонент. Через "Фейсбук" вести пошук ще простіше-досить ввести в пошуковому рядку сайту номер телефону в форматі 7…

Спробуйте пошукати на дошці оголошень Авито

Попробуйте поискать на доске объявлений Авито

Avito-найпопулярніша дошка оголошень в Росії і в усьому світі. Важко знайти людину, яка жодного разу б на ній не продавав речі, не надавав свої послуги. Однак пошук невідомого абонента ведеться не на самому классифайде, а на його дзеркалі:

 1. Перейдіть за посиланням: http://mirror.bullshit.agency/search_by_phone.
 2. У рядку «Номер» введіть контакт, який вас цікавить.
 3. Натисніть «Шукати».

Система запропонує вам всі оголошення, коли-небудь викладені людиною з шуканим номером. Перейшовши в публікацію, ви можете побачити інформацію про нього: від імені до району, міста проживання.

Редакція https://worldbank.org.ua знайшла для вас десять актуальних в 2022 році способів перевірити, хто вам дзвонив з незнайомого номера. Так як переважна більшість з нас зареєстровані в соціальних мережах, користуються онлайн-банками, дошками оголошень, а то і залишають свій номер у відкритому доступі, визначити особу абонента можна швидко і без суперздібностей. Якщо ж пошуки не завершилися успіхом, рекомендуємо Вам відмовитися від сумнівних платних послуг на зразок «доступу до секретної бази всіх мобільних номерів» — більш ніж ймовірно, що ви даремно витратите гроші і станете жертвою шахраїв.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням у соціальних мережах-можливо, матеріал «як дізнатися, хто дзвонив за номером телефону: 10 робочих способів у 2022 році» виявиться корисним для ваших друзів та колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якийсь конкретний питання по темі «способи дізнатися, хто дзвонив», якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку « контакти » будь-яким зручним для вас способом.