Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Выставка-конгресс по финансам и инвестициям Invest 2022

Invest Digital 2022, Штутгарт (Німеччина) у квітні (01.04.22): виставка та конгрес з фінансів та інвестицій

Lindeal підготував для вас статтю про Invest Digital 2022, яку можна і потрібно відвідати! Дата, час, місце і інформація про спікерів чекають вашої уваги в статті

Вже 1 квітня 2022 року в Штутгарті, Німеччина стартує щорічне бізнес - Захід «Invest Digital». Подія торкнеться сфери інвестування в німецькомовних країнах. Організаторами, Landesmesse Stuttgart GmbH, запланована зустріч як з початківцями, так і з досвідченими акціонерами, консультантами банків, брокерами та іншими учасниками зі світу фінансів. 

Дата проведення: 1 - 2 квітня (включно).

Захід сподобається інвесторам будь-якого рівня: особливий інтерес викликає програма Конгресу, яка зрозумілою мовою розповідає про складні речі. "Invest" заманює і звичайних громадян, далеких від бізнесу та інвестування: консультанти пояснять, куди найнадійніше вкладати кошти. 

Також на виставці ви зможете ознайомитися з наступними матеріалами: 

 • Управління активами;
 • Проведення банківських операцій;
 • Регулювання грошових фондів;
 • Управління аудиторськими фірмами, брокерами, ПЗ у сфері страхування та інвестування.

Учасниками івенту стануть агентства, керуючі компанії, новатори та інші фахівці. Всі вони представлять на виставці свої кращі проекти і зроблять прогнози розвитку світової економіки на найближчий час. 

Основними експонованими продуктами виставки є наступні види послуг:

 1. Інвестиційний консалтинг.
 2. Операційні банківські послуги.
 3. Управління грошовими фондами.
 4. Управління біржовими фондовими службами і онлайн брокерами.
 5. Юридичні консультації.
 6. Інвестиційне Страхування .
 7. Аудит
 8. Консультації по роботі з цінними паперами.

Подія розпочинається 1 квітня о 9: 00 за місцевим часом і відбудеться у виставковому комплексі Messe Stuttgart. 

"Invest Digital" - вельми популярна виставка у Німеччині. В останні роки роботи виставки значно збільшилася кількість її відвідувачів. У 2018 році на захід прийшло понад 12 тисяч глядачів і близько 150 учасників. 

Виставковий центр ідеально підходить для таких зустрічей. Будівля розташована поблизу аеропорту, що зручно для учасників з інших держав. Вибір місця не дарма припав саме на місто Штутгарт: він є столицею федеральної землі Баден-Вюртемберг, яка відрізняється особливим економічним кліматом. Будівля складається з дев'яти великих павільйонів, з усіх боків оточених мальовничим парком. У першому з них-найбільшому павільйоні №1, розташований зал для виступів, що має площу в 25 тисяч квадратних метрів. Також є конференц-зали різних розмірів: на 2700 осіб, 4200 осіб і 1700 осіб. 

Дістатися до виставки можна різними шляхами:

 1. На метро. Лінія U7. Кінцева зупинка-станції Killesberg / Messe.
 2. Автобусом. Маршрут № 43 привезе вас на потрібну станцію.
 3. Поїздом. Цей спосіб довше інших. Поїзд довезе вас до головного вокзалу міста — Hauptbahnhof. Звідти доведеться добиратися на метро.
 4. На власному авто. Маршрут складається з таких пунктів: шосе a8>a831>B14 або B27. На шляху будуть зустрічатися покажчики Killesberg trade fairgrounds, на яких зображений Виставковий центр.

Подія щороку збирає інституційних та приватних інвесторів міжнародного рівня. Там же велика кількість компаній, що розвиваються представляє свою інноваційну продукцію, рекламуючи повний спектр фінансових товарів і послуг. 

Цікаві відвідувачі зможуть провести діалог з учасниками виставки і дізнатися багато нового про просування проектів. Інвестори та гості виставки можуть отримати масу цікавої та корисної інформації про стан ринку і перспектив його розвитку, взаємодіючи один з одним в рамках майбутнього заходу.