Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Ларри Пейдж и Сергей Брин: подборка документальных фильмов про историю успеха сооснователей Google

Ларрі Пейдж і Сергій Брін: добірка документальних фільмів про історію успіху співзасновників Google

Плейлист відеороликів на «Ютубі» про Ларрі Пейджа і Сергія Бріна. Добірка документальних фільмів про біографію та історію успіху співзасновників пошукової системи Google.

«Гугл» давно і надовго став нашим вірним кишеньковим помічником. У пошуковика запитують дорогу до будинку, дізнаються прем'єру довгоочікуваного фільму, довіряють вибір нового смартфона. Google - гід, секретар, вчитель, асистент і добрий друг. Але мало хто знає, що він з'явився... в крихітній студентській аудиторії і працював завдяки серверу, складеному з детальок Lego ! Так хто ж створив глобальний пошуковик? Хто сьогодні володіє величезною корпорацією "Альфабет"? Як починалася її Історія ? Наша команда підготувала добірку цікавих відеороликів про Sergey Brin і Larry Page, однаково геніальних, але при цьому таких різних мільярдерів. Дивіться і слухайте історію успіху Ларрі Пейджа і Сергія Бріна-співзасновників пошукової системи Google в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Топ-8 фільмів про творців Google:

  • Документальний фільм «5 найлегших хитрощів Ларрі Пейджа які перетворюють ідеї в гроші | кращі поради підприємцям». Канал "нотатки мільярдера" досліджує, що ж допомогло айтішнику заробити мільярди.
  • Документальний фільм " Таємниця GOOGLE / лідерство, успіх та наполегливість-засновник Ларрі Пейдж ». "Божевільна мотивація «переносить читачів на 20 років назад — в пору, коли починався»Гугл".
  • Документальний фільм «хлопці заїхали в "гараж" і придумали компанію "GOOGLE" | історія компанії і бренду "GOOGLE"».
  • Документальний фільм " як Сергій Брін став мільярдером в Америці? / Наші біографії за кордоном / 12+». "Відкритий світ" розповідає шлях становлення іммігранта з СРСР.
  • Документальний фільм «мільярдер їде в "Метро" з Пакетом в Руках і одягається на розпродажах... Це фото підірвало Інтернет ». POSNAVATEL TV показує, що Сергій Брін-дійсно простий і скромний хлопець.
  • Документальний фільм "7 правил успіху Ларрі Пейджа". Delo представляє принципи одного з успішних комерсантів світу.
  • Документальний фільм "Історія успіху / Сергій Брін / творець пошукової системи "Google"". "Місія відродження світу" розповідає про бізнесмена з Радянським корінням.
  • «як засновники Google витрачають свої мільярди!».