Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Подборка интересных документальных фильмов про историю успеха международной корпорации Kering

добірка цікавих документальних фільмів про історію успіху міжнародної корпорації Kering

Плейлист відеороликів про Kering — міжнародну корпорацію, що спеціалізується на лакшері-продукції. Добірка документальних фільмів про історію створення і успіху Керінг на «Ютубі».

Що об'єднує такі знакові модні будинки, як Gucci , Yves Saint Laurent , Balenciaga , Stella McCartney, Investcorp , Puma і Alexander McQueen? Не тільки культ розкоші, модні колекції, талановиті дизайнери і модельєри-яскраві бренди належать сімейній корпорації Kering , такому собі «сірому кардиналу» в світі високої моди. історія компанії вельми цікава, адже її засновник, Франсуа Піно, починав з підробітків в далекому Алжирі і торгівлі деревиною — як же «Керінг» перейшла до лакшері-колекціям? Літопис компанії, її цінності та секрети успіху редакція worldbank.org.ua зібрала в сьогоднішній добірці відеороликів! Дивіться і слухайте історію успіху міжнародної корпорації, що спеціалізується на лакшері-продукції в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Топ-5 роликів про Kering:

  • Документальний фільм «Одна компанія володіє Gucci, Balenciaga і Saint Laurent». Розповідається про бізнес -моделі конгломерату, його успіхи за останній час.
  • Документальний фільм " CGTNBizTalk: створення предметів розкоші у світі Керінга». Цікаве інтерв'ю з Франсуа-Анрі Піно. Як він ставиться до розкоші сам? Якими брендами приросте "Керінг"? Як буде розвиватися мода після пандемії?
  • Документальний фільм «розкішний мільярдер пояснює, як виграти в Китаї». Франсуа-Анрі дає поради з приводу того, як компаніям слід розширюватися в КНР.
  • Документальний фільм « інновації в індустрії моди | Франсуа-Анрі Піно, Керінг | саміт моди в Копенгагені». Які нові можливості для бізнесу? Як підвищити стійкість моди? Відповіді-в даному відеозвіті.
  • Документальний фільм " Франсуа Анрі Піно французький бізнесмен зі статком 27 млрд доларів. Франсуа Анрі Піно"» Добірка цікавих фактів про спадкоємця «Керінг» і чоловіка Сальми Хайєк за сумісництвом.