Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Книга «Дом, милый дом»

Книга "Дім, милий дім", Дебора Нідлман

Книга вийшла в 2011 році, мова оригіналу – Англійська. У 2015 з'явився переклад на російську. Вона присвячена нескладним, практичним і наочним рекомендаціям по створенню приємного інтер'єру

«Дім, милий дім» – книга про те, як перетворити житло і додати йому затишку. Дебора Нідлман довгий час вивчала різні інтер'єри заради написання статей по дизайну. Але інтерес до цієї сфери виник набагато раніше. Для неї домашню обстановку складають не тільки красиві речі. Важливо, щоб відчувалося прояв господарів, було присутнє щось особисте або створене своїми руками. Вона розповідає і про звичайні деталі, про поєднання кольорів, освітлення. Після прочитання ви зможете поєднувати ці елементи. Прості поради допоможуть по-новому поглянути на обстановку, а ілюстрації підкинуть ідеї.

Про автора

Дебора Нідлман – журналістка, редактор, письменниця. Вона працювала в багатьох відомих американських журналах. Найбільш відомі її статті по домашньому дизайну. Журнал Domino, який вона заснувала, був присвячений саме цій темі. Коли Дебора служила там головним редактором, це видання в перший же рік отримало кілька нагород. Також вона пише про моду, відомих людей, висвітлює інші теми.

У книгах Нідлман показує своє ставлення до інтер'єру. Він не повинен бути ідеальним – натомість важливо, щоб там відчувалося життя. Автор приваблює шанувальників творчим підходом, надихає і додає корисні поради.

Зміст

Ця література в першу чергу призначена тим, хто хоче попрацювати над власним інтер'єром. Але Нідлман не зупинилася тільки на зовнішньому вигляді. Вона пропонує створити комфортну, затишну атмосферу. Необов'язково, щоб все виглядало ідеально. Письменниця вміло розкриває, що дійсно важливо в кожній квартирі і будинку. Для неї ці приміщення самі стають живими.

Книга розбита на невеликі есе, в яких просто і зрозуміло описуються практичні поради. Серед них багато несподіваних рішень і прикладів. Їх легко використовують новачки в дизайні, ніяких спеціальних знань не потрібно. Але професіонали в цій області теж знайдуть цікаві рішення. А головне-ви навчитеся з невеликих деталей створювати дійсно приємну обстановку. І про функціональність і зручне розташування всіх важливих предметів Дебора не забуває.

За допомогою керівництва ви легко обставите кімнату з нуля. Автор виділила меблі та речі, які стануть центром композиції. До створення тексту вона теж підійшла креативно, зробила його незвичайним і живим за рахунок нових слів, придуманих самостійно. Наприклад, це» затишні " – подушки, пледи, тканини з візерунками, що асоціюються з комфортом. Одна з найбільш нестандартних ідей – це об'єднання кімнат за допомогою співпадаючих кольорів.

Пояснення доповнені кольоровими акварельними зображеннями. На їх прикладі відразу видно, як одна деталь стає вирішальною. Не всі є просто малюнками для прикладу – на деяких зображені реально існуючі інтер'єри в готелях, будинках знаменитостей.

Відгуки

Книга знайшла відгук у багатьох читачів. У ній поєднується легкість і практична користь. Праця Нідлман виявилася здатною зацікавити навіть тих, хто не збирався пробувати себе в дизайні. Приємним, позитивним розповіддю письменниця надихає на творчість. Вона спеціально дає поради, здійснення яких не складе труднощів.

В якості окремого плюса у відгуках відзначають оформлення видання. Воно виконане в квадратній формі, не громіздке, його зручно і приємно тримати в руках. Рельєфна і яскрава обкладинка вже налаштовує на творчість. Велика кількість ілюстрацій допоможе швидше розібратися в нюансах дизайну, адже вони ретельно підібрані до кожної теми.