Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Книга «Огород на подоконнике, лоджии, балконе»

Книга "город на підвіконні, лоджії, балконі", л. Лапшина

У 2017 році вийшла книга, яка показує можливості домашнього садівництва. За допомогою порад з неї ви виростите овочі та зелень прямо на підвіконні або в іншій зручній частині квартири

Натуральні овочі та зелень – важлива складова раціону. Але в магазинах і навіть на ринках продукти часто містять шкідливі речовини. Невідомий спосіб вирощування. Власний ділянку є не у кожного. До того ж, потреба у вітамінах і корисних елементах виникає не тільки в теплу пору року. "Город на підвіконні, лоджії, балконі» – книга про те, що обмежень для садівників не існує. Головне-дізнатися деякі секрети і хитрощі, якими ділиться автор. Вона розбирає етапи посадки, догляду, можливі помилки.

Кому знадобиться

Книга – обов'язковий помічник всім, хто збирається вирощувати що-небудь вдома. Автор покаже, що це не так складно, дасть потрібні підказки, надихне. Якщо ви давно збиралися спробувати такий вид садівництва, досить слідувати інструкціям з посібника. При складанні Лапшина врахувала всі аспекти і можливі труднощі. Практичну користь при читанні отримають і досвідчені городники.

Якщо раніше ви зовсім нічого не вирощували навіть на звичайній ділянці, порад Все одно буде достатньо. Ви наберетеся досвіду і отримаєте перший домашній урожай. Письменниця розповідає, які дії новачків часто шкодять рослинам. Інформація структурована, ви швидко зможете знайти потрібну і освіжити знання.

Зміст

«город на підвіконні, лоджії, балконі» входить в серію «Корисна книга». Автор, Людмила Лапшина, зібрала в книзі свої знання і досвід. Про отримання врожаю вона говорить зрозуміло і доступно, але не забуває заглиблюватися в нюанси городництва. Вступна стаття на початку допоможе набратися натхнення і набути впевненості в собі.

Кожен етап детально розписаний. Перший з них-це підготовка та обладнання місця під вирощування обраних сортів. Город дійсно може бути організований навіть на підвіконні. Тому Неважливо, наскільки велика у вас квартира. Урожай можна отримати скрізь, а рослини не будуть заважати і не займуть багато місця.

Слідом за розповіддю про підготовку насіння йдуть поради по догляду. Автор пише про моменти, про які городники рідко замислюються. Деякі з них актуальні тільки для закритих приміщень. Наприклад, не можна забувати, що рослинам все ж потрібне свіже повітря. Деякі правила є і в цьому випадку. Якщо до цього ви їх ще жодного разу не виносили на сонце, потрібно дати до нього звикнути. В іншому випадку з'являться опіки. Такі застереження є важливою частиною книги.

Лапшина проводить екскурс в те, як ростуть культури, які у них є потреби. Після вивчення ви не будете механічно доглядати за рослинами. Ви будете розуміти, що і як з ними відбувається, чому важливі певні процедури. Багато розповідається про штучне освітлення, про потрібний спектр, адже не всі лампи підходять.

В окремому розділі зібрані всі сорти, які виростуть будинку і швидко порадують плодами і зеленню.

Відгуки

Праця Лапшиной підштовхнув багатьох досвідчених і початківців городників до вирощування культур вдома. Автор наочно показує, що це нескладно, і відразу дає потрібну інформацію по різним рослинам. Вона сама підібрала сорти овочів, зелені і пряних трав, які підходять для таких умов, і вам не доведеться шукати цю інформацію. Але серед них відсутні гібриди.

Читачі відзначають, що для отримання врожаю їм дійсно вистачило лише цієї книги. Структура у змісту зручна, в ній легко знайти потрібний розділ. Текст написаний легкою мовою. Він інформативний і добре передає всі нюанси роботи з рослинами.