Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Tesla создает новый бизнес в сфере энергетики

Tesla створює новий енергетичний бізнес, використовуючи свої батареї та програмне забезпечення

Надійшли новини про плани компанії Tesla запустити новий бізнес, який пов'язаний з продажем батарей і ПЗ для виробництва і розподілу електроенергії з відновлюваних джерел

Tesla , найвідоміший виробник електромобілів і сонячних батарей, планує впритул зайнятися ринком енергетики. Це означає, що компанія займеться поширенням власних батарей і програмного забезпечення (ПЗ) серед інших компаній і широкого кола споживачів. Є підстави вважати, що зосередження на новому бізнесі посприяє тому, щоб Tesla взяла участь в поліпшенні екології. Також компанія значно виграє у фінансовому плані. Новину повідомив Yahoo 28 червня 2023 року, посилаючись на The Motley Fool.

Таким чином, новий бізнес Tesla сприятиме розвитку електромобільності, оскільки з'явиться більше можливостей для зберігання і використання електрики з відновлюваних джерел. Це зробить зарядку електромобілів більш доступною і дешевою. А значить, Tesla збільшить попит на свої електромобілі і знизить залежність від нафти.

Відкриття нового бізнесу дасть Tesla перевагу в конкуренції з іншими виробниками електромобілів, включаючи Ford , Volkswagen і Toyota. Якщо Tesla запропонує клієнтам рішення для енергопостачання, це підвищить лояльність і задоволеність споживачів. Tesla потенційно розширить свій ринок, залучивши нових покупців, зацікавлених в екологічно чистій та економічній енергії.

Батареї Tesla зможуть зберігати електроенергію, отриману з відновлюваних джерел. Батареї допоможуть підтримувати стабільність електромережі в разі перебоїв або пікового попиту.

По Tesla дозволяє управляти роботою батарей і оптимізувати споживання і збут електроенергії. Наприклад, якщо ціна електрики завищена, то можна продати надлишок енергії з батарей на ринок. А якщо ціна низька, то можна купити дешеву електрику і зарядити батареї.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що в електромобілях Tesla виявлено режим «Ілон», який дозволяє їздити без рук. А також наша редакція повідомила , що GM і Ford приймають Стандарт зарядки Tesla для своїх електромобілів.