Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Google анонсирует новые возможности прослушивания текстового контента

Google оголошує про нові можливості прослуховування текстового вмісту: режим читання підтримує фонове відтворення

Надійшли новини про те, що Google анонсував нові функції режиму читання на Android: тепер користувачі можуть слухати текстовий контент при закритому додатку, тобто у фоновому режимі

Google продовжує активно працювати над різними вдосконаленнями додатків для Android . Це потрібно для того, щоб відповідати очікуванням користувачів, які описують ті чи інші проблеми в коментарях або повідомленнях. Так, компанія анонсує покращений режим читання, а саме можливість прослуховування тексту за допомогою синтезатора мови: відтворення у фоні та при вимкненому екрані. Новину повідомив 9to5google 22 травня 2023 році.

Наприкінці минулого року Google представив нову функцію для Android – режим читання, суть якого полягає в можливості прослуховувати текстовий контент за допомогою синтезатора мови. Це може бути корисно для людей, які хочуть дізнатися щось нове, але не можуть або не хочуть читати з екрану. Так з'явилася можливість слухати статті, книги, блоги або новини в режимі читання.

Тепер Google випустив перше велике оновлення режиму читання, яке додає дві нові функції: відтворення у фоновому режимі та вимкненому екрані, щоб зробити інструмент більш зручним та практичним.

Відтворення в тлі означає, що користувач може «слухати» текст в режимі читання, навіть згорнувши додаток або переключилися на інше. Це зручно, якщо користувач хоче робити щось інше на своєму телефоні, наприклад, писати повідомлення або перевіряти пошту.

Щоб включити ці функції, потрібно перейти в Налаштування режиму читання і поставити галочки навпроти відповідних опцій. Також можна вибрати швидкість і тональність голосу, який буде читати текст. Нарешті, можна віддати перевагу чоловічому або жіночому голосу, а також налаштувати його висоту і інтонацію.

Нарешті, режим читання працює з будь-яким текстовим вмістом, який можна відкрити у браузері Google Chrome. Це означає, що користувач може слухати будь-який сайт або сторінку в Інтернеті в режимі читання, а щоб зробити це, потрібно відкрити сторінку в Chrome і натиснути на іконку режиму читання у верхньому правому куті екрану. Додаток автоматично визначить мову тексту і почне його читати.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Gmail анонсує оновлення інтерфейсу: додані нові функції, змінений дизайн пошуку, поліпшені Налаштування фільтрації. А також наша редакція повідомила , Що Google анонсувала оновлення Pixel Buds Pro, щоб користувачі не підвищували голоси навіть у галасливих умовах.