Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Volkswagen инвестирует 2,4 млрд. евро в автоматизацию транспортных средств

Volkswagen інвестує 2,4 млрд. євро в автоматизацію транспортних засобів в Китаї і створить СП з Horizon Robotics

Volkswagen прагне надати унікальні пропозиції для китайського споживача, співпрацюючи безпосередньо з місцевими автомобільними компаніями

Volkswagen шукає способи прискорити автоматизацію електромобілів для споживачів з Китаю. Компанія-розробник автомобільного програмного забезпечення CARIAD, планує створити спільне підприємство з Horizon Robotics, китайським розробником автомобільних чіпів, повідомив Techcrunch 13 жовтня 2022 року.

Volkswagen інвестує 2,4 млрд.євро на співпрацю з Horizon Robotics. Операцію з укладення партнерських відносин планується завершити вже до початку 2023 року, після схвалення регулюючими органами. В результаті, CARIAD отримає контрольний пакет акцій спільного підприємства, 60%. Примітно, що до 2020 року влада Китаю не допускала володіння контрольним пакетом акцій місцевих автомобільних фірм іноземним компаніям.

В рамках спільного підприємства з Horizon Robotics Volkswagen розробить комплексні передові системи допомоги водієві і розгляне рішення автономного водіння для китайського ринку. Особливо важливо домогтися просування інтеграції численних функцій на одному чіпі. Це дозволить підвищити стабільність системи, заощадити на витратах і мінімізувати споживання енергії.

Наявність місцевого партнера допоможе компанії VW спроектувати індивідуальні рішення для китайського автомобільного ринку. Локальний розвиток технологій надасть регіону більше автономії для подальшого розширення позицій на динамічному ринку. Передові технології, що включають повний програмний і апаратний стек, який буде розробляти нове спільне підприємство, дозволять адаптувати продукти і послуги до потреб китайських клієнтів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Volkswagen планує перенести Виробництво зі Східної Європи, якщо нестача газу збережеться.