Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

На Бернара Арно LVMH возлагает большие надежды

LVMH покладає надії на спадкоємця Бернарда Арно, який працює над перетворенням Тіффані

LVMH зробила найбільше придбання-ювелірну Tiffany's, розвиток бренду планується довірити потенційному спадкоємцю Бернара Арно: чого очікують від нього і які надії покладають

Ювелірна Tiffany's стала частиною конгломерату розкоші, що характеризується одним з найбільших придбань LVMH . Розвиток бренду планується довірити 30-річному синові і потенційному спадкоємцю Бернара Арно, Олександру, про що повідомив Bloomberg 22 червня 2022 року.

Louis Vuitton колись виробляв пароплавні кофри, потім перекваліфікувався в відомого сьогодні творця фірмових сумок. Бернар Арно , керівник компанії, знаменитий прихильністю звичної стратегії, згідно з якою слід купувати зарекомендували себе, але трішки старомодні бренди, удосконалити їх Маркетинг і управління, і продовжувати розвивати. Все це привело Бернара Арно до керівництва всесвітньо відомим і шанованим LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton SE.

У 2021 році Арно придбав Tiffany & amp; Co. за 16 млрд.доларів. Так підприємець зміцнив позиції LVMH в ювелірному бізнесі, а також свій вплив на території США . Але відродити бренд для сучасного спрощеного погляду на розкіш вважається непростим завданням, і відповідальність за неї поклали на середнього сина Бернара, Олександра Арно.

30-річний чоловік вже залучений в діяльність батька, він спостерігає за продуктом і комунікаціями в ювелірній майстерні, має можливість формувати бренд, який потребує «перезавантаження». Призначення Олександру Tiffany привернуло до чоловіка загальну увагу, давши шанс показати, що він може змінити один з найбільших брендів компанії, а то і всю групу, на тлі заяви 73-річного Бернара про відхід у відставку.

У Бернара п'ятеро синів, і Олександра називають самим заповзятливим. Молода людина активно рекламує Тіффані в своїх соціальних мережах, демонструє всю серйозність намірів щодо бренду.