Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Международные мероприятия по импорту и экспорту в 2022

міжнародні заходи з імпорту та експорту у 2022 році

Lindeal зібрав для вас список найкращих міжнародні заходи з імпорту та експорту, які можна відвідати у 2022 році

Міжнародні заходи, присвячені експортно-імпортним заходам, дозволять отримати відповіді на багато актуальних питань, що стоять сьогодні перед учасниками зовнішньоекономічної діяльності. Як почати експортувати? Поняття і роль експортної стратегії в міжнародній торгівлі. Аналіз структури російського експорту, заходи державної підтримки ЗЕД в РФ. У наші дні експорт являє собою отримати додатковий прибуток і посилити конкурентні переваги компанії на міжнародних ринках. Інформаційно-консультаційна підтримка учасників ЗЕД дозволяє просувати бізнес , товари, послуги, знаходити нових клієнтів. Отримати її можна під час відвідування спеціалізованих виставок – форумів.

Список міжнародних заходів з імпорту та експорту на 2022 рік

Редакція Lindeal.com пропонує перелік заходів імпорт і експорт, запланованих на 2022 рік.

 1. Іннопром Узбекистан 2022
 2. Central Asia Beauty & Cosmetology Expo 2022
 3. InterFood Azerbaijan 2022
 4. Вода і тепло 2022
 5. Металообробка 2022
 6. InterFood Astana 2022
 7. Index Dubai 2022
 8. Istanbul Prohunt Hunting Arms and Outdoor Expo 2022
 9. Agrofood Ethiopia 2022
 10. Белагро
 11. Rosplast 2022
 12. RosUpack
 13. FoodWeek Uzbekistan 2022
 14. Beauty Eurasia 2022
 15. The Big 5 Egypt 2022
 16. SIAL Middle East 2022
 17. WorldFood Istanbul 2022
 18. Aquatherm Almaty 2022
 19. Maktek Eurasia 2022
 20. FOODEXPO QAZAQSTAN 2022
 21. GulFood Manufacturing 2022
 22. Gifts & Lifestyle Middle East 2022
 23. Продекспо 2022

1. Іннопром Узбекистан 2022: Ташкент, Узбекистан, 25-27 Квітень 2022

Мероприятие Иннопром Узбекистан 2022

На заході будуть представлені експозиції Росії, Узбекистану, Казахстану, Білорусії і Таджикистану. Метою виставки є розширення промислового та Експортно-імпортного співробітництва між Росією і країнами Центральної Азії, встановлення точок подальшого соціально-економічного розвитку, Пошук і зміцнення бізнес – контактів, створення спільних виробничих підприємств. В рамках заходу планується участь не менше 100 експонентів – активних учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Http://tashkent.bigindustrialweek.com/

2. Central Asia Beauty & amp; Cosmetology Expo 2022: Алмати, Казахстан , 11-13 травня 2022

Central Asia Beauty & Cosmetology Expo – це унікальна за цілою низкою параметрів бізнес – платформа, призначена для виробників і дистриб'юторів косметики, магазинів косметики, фахівців індустрії краси та інших організацій, які пов'язані з індустрією краси і косметики всієї Центральної Азії. Як відзначають організатори виставки, сьогодні в країнах центральних Азії відсутні власні великі виробники косметики, тоді як Ринок перевищує 100 мільйонів чоловік, які із задоволенням будуть купувати імпортовану з-за кордону продукцію.

У 2021 році захід відвідало понад 6000 осіб, очікується, що в поточному році кількість відвідувачів буде на рівні 8000 – 10 000 гостей.

Https://cabeauty.kz/

3. InterFood Azerbaijan 2022: Баку, Азербайджан, 18-20 травня

InterFood Azerbaijan – це найважливіший міжнародний майданчик для зустрічі учасників зовнішньоекономічної діяльності Каспійського регіону, зайнятих у харчовій промисловості. Щорічно сюди приїжджає кілька тисяч професійних відвідувачів з 20 країн світу. Завданням виставки є просування на місцеві ринки збуту першокласної продовольчої продукції, встановлення прямих контактів між виробниками, постачальниками і покупцями. Основними розділами виставки InterFood Azerbaijan у 2022 році стануть: овочі та фрукти, кондитерські вироби, чай, м'ясо-молочні продукти, тютюн, соки, делікатеси, а також спеціальне обладнання для переробки фруктів та овочів.

4. Вода і тепло 2022: Мінськ, Республіка Білорусь , 24-27 травня 2022

Мероприятие Вода и тепло 2022

23-а Міжнародна спеціалізована виставка «Вода і тепло» - це провідне Галузеве Захід Республіки Білорусь, що об'єднує виробників і постачальників технологій і обладнання для організації тепло і водопостачання. Експозиція розрахована не тільки на місцевих приватних осіб, забудовників індивідуальних будинків, квартир, дач, офісних приміщень, а й на представників міжнародних ринків збуту.

Завданням виставки є розвиток водно-теплової галузі, демонстрація закордонним партнерам сучасних технологій і обладнання для раціонального водо і теплоспоживання в промислових і житлових будинках. Організатором заходу є виставкове підприємство «експофорум».

Http://vodaexpo.by/

5. Металообробка 2022: Москва, Росія , 23-27 травня 2022

Виставка «металообробка» - це провідний захід галузі, в рамках якого демонструються передові розробки російських і зарубіжних виробників верстатоінструментальної продукції. Форум також є основним майданчиком для підписання багатомільйонних контрактів між учасниками зовнішньоекономічної діяльності. Протягом ось вже більше 30 років форум об'єднує професіоналів галузі – виробників, постачальників і покупців металообробного обладнання, інструменту, технологічного оснащення, засобів вимірювання та автоматизації, комплектуючих виробів.

Https://www.metobr-expo.ru/ru/exhibition/subjects/

6. InterFood Astana 2022: Астана, Казахстан, 25-27 травня 2022

InterFood Astana – це 12-а Міжнародна виставка, присвячена продуктам харчування, напоям, упаковці та обладнанню для харчової промисловості. На форумі щорічно зустрічається міжнародний склад професійних учасників і відвідувачів, який сприяє співпраці вітчизняних і зарубіжних підприємств, розвитку зовнішньоекономічних зв'язків, залученню інвестицій.

Ключові розділи виставки:

 • Продукти харчування;
 • Чай, Кава , алкогольні та безалкогольні напої;
 • Харчові добавки;
 • Виробниче обладнання для харчової промисловості;
 • Пакувальні технології, тара і упаковка;
 • Обладнання для кафе, барів, магазинів і супермаркетів.

В рамках Форуму заплановано проведення семінарів, тренінгів, промоушен акцій та презентацій.

Https://interfoodastana.kz/ru

7. Index Dubai 2022: Дубай , ОАЕ , 24-26 травня 2022

Мероприятие Index Dubai 2022

Index Dubai 2022-це найбільший на Близькому Сході Фестиваль дизайнерів інтер'єру, на який щорічно з'їжджаються провідні архітектори, дизайнери інтер'єрів, покупці і готельєри світу. Відвідувачі бізнес-майданчика отримують можливість відкрити для себе інновації і встановити контакти більш, ніж з 1100 постачальниками і брендами. В даний час, інтер'єрний ринок Близького Сходу не схожий ні на один інший світовий ринок. Для нього характерний постійно зростаючий і мінливий ландшафт, з величезним вибором дизайнерських стилів і концепцій.

Демонструючи свої продукти або послуги в INDEX, російські учасники ЗЕД отримують прямий доступ до тисяч покупців і дизайнерів, які беруть участь в диверсифікації своїх ланцюжків поставок.

Https://www.indexexhibition.com/exhibit/why-exhibit-at-index/

8. Istanbul Prohunt Hunting Arms and Outdoor Expo 2022: Стамбул, Туреччина , 02-05 червня 2022

Мероприятие Istanbul Prohunt Hunting Arms and Outdoor Expo 2022

Istanbul Prohunt Hunting Arms and Outdoor Expo 2022 – Міжнародна виставка мисливської зброї та приладдя для відпочинку на природі. Метою ярмарку є надання розвивається і жвавого майданчика для виробників, постачальників і покупців широкого переліку товарів, призначених для активного проведення часу на свіжому повітрі.

Основними напрямками виставкової частини є:

 • Риболовля та аксесуари;
 • Мисливські рушниці;
 • Спорт на відкритому повітрі;
 • Спеціальні ножі-мисливські, операційні і т. д.;
 • Аксесуари з натуральної шкіри: одяг, Нижня білизна, Аксесуари;
 • Аксесуари для мисливського туризму.

Https://www.istanbulprohunt.com/

9. Agrofood Ethiopia 2022: Аддіс-Абеба, Ефіопія, 02-06 червня 2022

Agrofood Ethiopia 2022 – це провідна та найшвидше зростаюча щорічна подія для найбільших учасників ЗЕД на Африканському континенті. Завдяки постійно зростаючій кількості експонентів та відвідувачів виставка пропонує великі можливості для професіоналів галузі. Експоненти виставки представлять власні товари в наступних категоріях: Сільське господарство, Сільськогосподарська техніка, сільськогосподарські технології, продукти харчування, Харчові технології, птахівництво, Здоров'я та харчування тварин, садівництво, виноградарство, зрошення та упаковка.

Https://www.agrofood-ethiopia.com/

10. Белагро: Мінськ, Республіка Білорусь, 07-11 червня 2022

Мероприятие Белагро: Минск

» Белагро " - це щорічний форум аграріїв, що узагальнює міжнародний досвід в агропромисловому машинобудуванні, у сфері безвідходних технологій та екологічно безпечних матеріалів. Участь у виставці дозволяє шукати нових зарубіжних партнерів, дізнаватися про актуальні тенденції в аграрній галузі, демонструвати передові новинки, укладати вигідні експортно-імпортні контракти. У програмі Белагро заплановано проведення прес-конференцій, ділових зустрічей, семінарів та конференцій.

Https://belagro.minskexpo.com/info-letter-belagro

11. Rosplast 2022: Москва, Росія, 07-09 червня 2022

Rosplast 2022 – це одна з найбільш значущих подій у сфері виробництва адитивних технологій, прес-форм і штампів, обладнання та матеріалів, призначених для переробки та виробництва виробів з пластмас. Протягом трьох днів найбільші російські виробники і покупці з країн СНД будуть зустрічатися на майданчику «Крокус Експо» для демонстрації найсучаснішого обладнання і новітніх розробок, укладення взаємовигідних контрактів, розробки і запуску амбітних проектів. Вже традиційно на виставці збираються ключові гравці російської зовнішньоекономічної діяльності.

Https://rosplast-expo.ru

12. RosUpack: Москва, Росія, 07-10 червня 2022

RosUpack – це найбільша галузева виставка Росії і країн СНД в сфері пакувального виробництва. На заході проходять презентації інноваційної тари та упаковки для переробної, харчової, хімічної промисловості, фармацевтики, медицини, оптової та роздрібної торгівлі, громадського харчування та складського господарства. Організатори RosUpack готові надати своїм гостям широкі можливості для проведення двосторонніх зустрічей і переговорів, підписання експортно-імпортних контрактів на пакувальну продукцію.

Https://rosupack.com/Rus/razdely-vystavki

13. FoodWeek Uzbekistan 2022: Ташкент, Узбекистан, 15-17 червня 2022

Мероприятие FoodWeek Uzbekistan 2022

FoodWeek Uzbekistan 2022 – це 25-та Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв, харчової промисловості, ресторанного бізнесу та упаковки Республіці Узбекистан.

Основні напрямки та розділи експозиційної частини:

 • Продукти харчування та напої – фрукти і овочі, м'ясо, Риба і морепродукти, кондитерські та хлібобулочні вироби, чай, кава і т. д.;
 • Спеціальне обладнання-для ресторанів і кафе, комплексні інжинірингові рішення, IT-технології та ПЗ для підприємств харчової промисловості, холодильне та транспортне обладнання;
 • Упаковка, тара, етикетки, маркувальне обладнання;
 • Реклама та Маркетинг .

У FoodWeek Uzbekistan 2022 вже традиційно беруть участь виробники і постачальники з Узбекистану, Росії, Казахстану, Таджикистану Білорусії.

Https://expoposition.com/foodweek/foodweek-2020/information-5/

14. Beauty Eurasia 2022: Стамбул, Туреччина, 15-17 червня 2022

Beauty Eurasia – це найважливіша подія в сфері косметичних засобів та індустрії краси Євразійського регіону. Подія відбувається щороку з 2005 року. На ньому вже традиційно представляють свою продукцію понад 450 експортерів з 44 країн світу: Туреччина, Італія , Іспанія , Франція , Тайвань, Китай , Греція, Індія , Єгипет, Південна Корея , Болгарія і т. д.

Окрему увагу в порядку форуму буде приділено вирішенню численних експортно-імпортних проблем, оптимізації ланцюжків поставок косметичної продукції.

Https://beautyeurasia.com/Home

15. Великий 5 Єгипет 2022: Каїр, Єгипет, 25-27 червня 2022

The Big 5 Egypt 2022 – це найбільше і найвпливовіше виставкове співтовариство в будівельній індустрії, що охоплює професіоналів галузі Близького Сходу, Північної та Східної Африки, Азії. Відвідувачі можуть пройти безкоштовні курси підвищення кваліфікації, взяти участь в конференціях, присвячених актуальним темам будівельного сектора, налагодити контакти з ключовими покупцями і вибудуйте прямі відносини через сервіс матчмейкінгу.

Https://www.thebig5constructegypt.com/

16. SIAL Middle East 2022: Абу-Дабі, ОАЕ, Вересень 2022

Мероприятие SIAL Middle East 2022

SIAL Middle East 2022 – це найбільша міжнародна виставкова подія на Близькому Сході. Очікується, що в поточному році бізнес – майданчик збере більше 1000 експонентів з 50 країн світу і 15 000 професійних фахівців. Щорічно на виставці укладаються угоди ЗЕД на суму понад 1 мільярд доларів.

Профілі виставки:

 • Продукти харчування та безалкогольні напої;
 • Харчове обладнання;
 • Технології заморожування та зберігання;
 • Обладнання для кейтерингу.

З моменту свого запуску SIAL є найбільшою подією продуктової галузі, в якій беруть участь всі провідні гравці міжнародного ринку.

Https://www.sialme.com/

17. WorldFood Istanbul 2022: Стамбул, Туреччина, 01-04 вересня 2022

Мероприятие WorldFood Istanbul 2022

Організатори WorldFood Istanbul 2022 планують головної теми заходу в поточному році зробити проблеми експорту та імпорту пакувальної продукції. Вони впевнені, що шляхом спільних зусиль ключових гравців міжнародного ринку можливе якнайшвидше вирішення питань з оптимізацією логістичних ланцюжків, які в силу пандемії ковід 19 виявилися безповоротно зруйновані і втрачені.

Очікується, що в WorldFood Istanbul візьме участь близько 6000 відвідувачів з 145 країн світу.

Https://worldfood-istanbul.com/Home/why-visit

18. Aquatherm Almaty 2022: Алмати, Казахстан, 07-09 вересня 2022

Aquatherm Almaty-це міжнародна виставка побутового та промислового обладнання для водопостачання, опалення, сантехніки, вентиляції та кондиціонування. Бізнес-майданчик є вже традиційним місцем зустрічі дилерів, виробників, дистриб'юторів і авторитетних фахівців галузі. Участь у заході дозволить розширити зв'язки і встановити нові контакти з партнерами з Казахстану, країн СНД і Центральної Азії.

Https://aquatherm-almaty.kz/ru/

19. Maktek Eurasia 2022: Стамбул, Туреччина, 26 Вересня-01 Жовтня 2022

Мероприятие Maktek Eurasia 2022

Виставка є важливим етапом у розвитку скоординованого та інноваційного співробітництва між провідними світовими компаніями в стратегічному секторі. Maktek Eurasia 2022 збере на своїх виставкових площах бізнесменів з усіх куточків планети. Експоненти представлять потенційним покупцям верстати для обробки листового металу, контрольно-вимірювальні системи, CAD / CAM, програмне забезпечення PLM та технології виробництва.

Тут ви гарантовано зможете знайти рішення, які забезпечать вашому бізнесу розвиток навіть в непростих умовах поточного ринку.

20. FOODEXPO QAZAQSTAN 2022: Алмати, Казахстан, 02-04 листопада 2022

FOODEXPO QAZAQSTAN 2022 – це найбільша азіатська продовольча виставка з міжнародною участю. Потенційним покупцям з Росії, країн СНД і Центральної Азії місцеві виробники представлять кращі продукти харчування і напої на казахстанському ринку. За минулі роки захід вже встиг зарекомендувати себе в якості ефективного форуму для просування інноваційних товарів і послуг, зустрічей з професіоналами галузі, встановлення контактів і укладення вигідних експортно-імпортних контрактів.

21. Gulfood Manufacturing 2022: Дубай, ОАЕ, 08 -10 листопада 2022

Gulfood Manufacturing 2022 – це провідна подія в обробці та упаковці продуктів. Протягом трьох днів професіонали галузі зможуть обмінюватися новітніми виробничими рішеннями, цікавими кейсами і позитивним досвідом у сфері упаковки, автоматизації та оптимізації ланцюжків поставок спеціальної продукції більш, ніж з 60 країн світу. Учасники форуму-найбільші світові компанії, представники національних урядів, керівники глобальних брендів. У програмі GulFood Manufacturing заплановано проведення конференцій, семінарів, круглих столів та майстер – класів.

Https://www.gulfoodmanufacturing.com/

22. Gifts & Lifestyle Middle East 2022: Дубай, ОАЕ, 15 -17 листопада 2022

Мероприятие Gifts & Lifestyle Middle East 2022

Міжнародна виставка Gifts & Lifestyle Middle East 2022 – спеціалізований захід присвячений подарункам, прикрасам для інтер'єру та стилю життя. Протягом ось уже декількох років учасники форуму демонструють інноваційні дизайнерські рішення для виробників, дистриб'юторів і роздрібних покупців подарунків і столових виробів, а також готових виробів зі шкіри. Gifts & Lifestyle Middle East є універсальною платформою для професіоналів і підприємств, які прагнуть розширити свою мережу, вивчити можливості, ознайомитися з останніми тенденціями і рішеннями, оцінити тенденції ринку і поділитися досвідом.

Https://gifts-lifestyle-middle-east.ae.messefrankfurt.com/dubai/en.html

23. Продекспо 2022: Мінськ, Республіка Білорусь, 15-18 листопада 2022

Продекспо 2022 – це найбільша продовольча виставка – ярмарок в Республіці Білорусь. За роки своєї роботи вона зуміла набути міжнародного статусу. Участь у заході сприяє підвищенню якості та конкурентоспроможності, розвитку учасників ЗЕД. В рамках експозиційної частини проходять видовищні презентації продовольства з різних країн світу: від повсякденних продуктів харчування до ексклюзивних делікатесів, обмежених партій спортивного харчування та екзотичних товарів.

Https://prodexpo.by/

Висновок

Сьогодні в світі діє одне просте правило – кого немає на міжнародній виставці, того немає на ринку. Масштабні форуми, ярмарки, конференції та фестивалі в наші дні мають абсолютно особливий статус, обумовлений непростою економічною ситуацією в країні і світі. Вони дають чітке уявлення про те, хто з компаній «залишається на плаву», а кого можна «списувати з рахунків». Які ніші звільнилися, як планувати свій подальший розвиток в нових реаліях ведення зовнішньоекономічної діяльності, все це стане предметом обговорень представників бізнесу в рамках проведених заходів.