Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Ежегодная IT-конференция для стартапов  Web Summit 2022

Web Summit 2022-щорічна IT-конференція для стартапів (Лісабон, Португалія, Altice Arena)

Lindeal підготував для вас статтю про щорічну IT-конференцію для стартапів Web Summit 2022, яку можна і потрібно відвідати! Дата, час, місце і інформація про спікерів чекають вашої уваги в статті

Новачкам особливо важливо знайти соратників, клієнтів або інвесторів, запускаючи Стартап . Як це зробити, де? На стартап-форумах, наприклад. Одна з найбільш великих ІТ-конференцій відбудеться в Лісабоні восени. Це Web Summit. Майданчик дає можливість просунутися, побачити союзників, знайти клієнтів, а також скористатися розумними порадами і знаннями фахівців області.

Найбільша в світі технологічна конференція

У Лісабоні з 1 по 4 листопада пройде значна для «айтішників» подія: Web Summit 2022. Учасниками стануть керівники та експерти провідних компаній, автори цікавих стартапів, імениті журналісти та помітні інвестори. Такі форуми приваблюють видатних особистостей в сфері цифрових технологій і новачкам особливо корисно побувати на них.

Веб-саміт допомагає розкрити нові таланти завдяки участі багатьох спеціальних проектів. Учасники зможуть побачити і оцінити задумки підприємців-початківців. Для демонстрації кращих робіт в живому виконанні передбачена сцена Machine demo. Не менш популярні залишаються Pitch sessions, Startup Showcase, і Mentor hours.

Найбільш широко представлені на форумах такого напрямку роботи пов'язані з AR і VR, машинним навчанням, іграми, АІ, fintech, з корпоративними програмними рішеннями.

Світова Цифрова індустрія в особі компаній і авторів розробок на короткий час об'єднується на майданчику саміту. Понад 1200 спікерів виступають перед присутніми, розкриваючи своє бачення тієї чи іншої теми. В цілому учасники пройдуть 22 етапи, на кожному з яких їм надасться можливість спілкуватися і обмінюватися інформацією, отримувати цінний досвід і ділитися своїми знаннями.

Мета участі у форумі

Багато серйозних починань можуть бути успішно реалізовані завдяки заходам рівня Web Summit. Розробники з глобальними бізнес -ідеями найрізноманітніших напрямків мають хороші шанси показати свій потенціал. Як це зробити:

  • Познайомитися з однодумцями;
  • Скористатися рекомендаціями та досвідом авторів, які реалізували подібну ідею;
  • Знайдіть ділового партнера та фінансування проекту;
  • Отримати нові знання.

Крім відмінної ідеї починаючому автору необхідні бажання довести розпочате до логічного завершення і кошти для реалізації проекту. Допоможе в цьому програма для стартапів Alpha. За сприяння великих компаній зі світовими іменами та інвесторів, що подають надії новатори реалізують задумане.

Прагнення підвищити рівень своїх професійних знань сьогодні це ключ до успіху. У програмі з'їзду безліч варіантів для саморозвитку. Спікери форуму проводять майстер-класи, працюють круглі столи та семінари.

Досвід показує, що платформа з живим спілкуванням корисна для стартаперів. Так, наприклад, веб-саміт у 2021 році зібрав понад 40 тисяч учасників. Щороку головний технічний майданчик приваблює зіркових гостей, таких як Ілон Маск , Ал Гор та інших значущих фігур світового технологічного бізнесу, а також підприємців-початківців, компаній серед яких чимало відомих, наприклад: Simens, Booking , Microsoft , Vogue, Huawei та ін.

Традиційно в рамках з'їзду проводиться багато неофіційних заходів або вечірок, і вони спрямовані на зміцнення зв'язків всередині бізнес-спільноти. В рамках таких зустрічей можна не тільки знайти джерело фінансування для свого проекту, а й придбати клієнтів, які не менш цікаві для бізнесу.

Висновок

Багато незабутнього спілкування з соратниками, зустрічей з менторами, пітчингів, семінарів та презентацій чекає на Вас на Web Summit 2022 у Лісабоні. Досвід учасників вже відвідали захід говорить про те, що це неймовірно корисне і цікаве проведення часу. Ви отримаєте багато цікавих знайомств і вражень. Випадкових відвідувачів на таких з'їздах, як правило, не буває. Тут все цікаво, захоплююче, корисно. Знайти потрібних людей, спонсорів або клієнтів – завдання номер один для бізнесу і форум з нею справляється на 100%.