Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Сельскохозяйственные и агро международные мероприятия 2022

сільськогосподарські та агро міжнародні заходи 2022

Lindeal зібрав для вас список найкращих сільськогосподарських та агро міжнародні заходи у світі, які можна відвідати у 2022 році

У 2022 році Уряд РФ розраховує витратити на реалізацію державної програми «розвиток агропромислового комплексу» 285,1 мільярда рублів з федерального бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на проведення закупівельних інтервенцій, виділення грантів і субсидій на розвиток бізнесу в сфері АПК. Одним з інструментів сприяння підприємцям, які займаються сільським господарством є міжнародні та державні галузеві заходи: виставки, форуми та конференції, проведення яких заплановано не тільки в регіонах Росії, але і за кордоном в форматі онлайн в 2022 році.

Для вашої зручності редакція Lindeal.com підготувала календар ключових заходів в АПК на 2022 рік.

1. Maamess / Agro Tartu 2022-Міжнародна сільськогосподарська виставка

Maamess / Agro Tartu 2022

Де і коли: Естонія, Тарту, з 21 по 23 квітня 

Maamess пропонує своїм учасникам прекрасну можливість особисто познайомитися з останніми технологічними новинками в індустрії сільського господарства. На сьогоднішній день цей захід є найстарішим агропромисловим ярмарком країн Балтії. У ЗМІ Maamess називають не інакше, як» дзеркало сільського життя " Естонії. Місцеві фермери та сільськогосподарські підприємства отримують відмінний шанс представити власну продукцію для європейської аудиторії. Експозиція традиційно розділена на кілька тематичних секцій: міжнародний сільськогосподарський ярмарок, виставку деревообробки та лісівництва, маркет продуктів харчування та форум садівництва.

Https://maamess.ee/

2. Agra Leipzig 2022

Де і коли: Німеччина , Лейпциг, з 21 по 24 квітня 

Agra Leipzig 2022 – це найбільша агропромислова виставка Німеччини. У поточному році в ній візьме участь понад 1000 експонентів і кілька десятків тисяч гостей, які зможуть взяти участь понад 150 заходів, лекціях, презентаціях і форумах з аграрної політики. В рамках виставкової частини Agra Leipzig будуть представлені:

 • Новинки сільськогосподарської техніки;
 • Понад 800 порід тварин;
 • Новітні продукти рослинництва.

Https://www.agra-messe.de/

3. British Pig and Poultry Fair 2022

Де і коли: Великобританія , Стоунлі, з 10 по 11 травня

British Pig and poultry Fair – це міжнародний ярмарок свиней та птиці. На єдиному майданчику у Великобританії більше 300 експонентів, роздрібні продавці і виробники зберуться, щоб вирішити поточні проблеми галузі, поділитися інноваційними ідеями та експертними порадами, представити власну продукцію потенційним покупцям.

Https://www.pigandpoultry.org.uk/

4. VIV Qingdao 2022

Де і коли: Китай , Циндао, з 31 травня по 2 червня

VIV Qingdao 2022 – це найбільша виставка – ярмарок у сфері сільського господарства, яка щорічно проводиться в Китаї. Вона охоплює практично всі галузі АПК: тваринництво, свинарство, птахівництво, Виробництво молочної продукції, комбікорми і т.д. вже традиційно організатори надають торговельну підтримку користувачам в більш ніж 85 країнах і регіонах по всьому світу. У 2022 році захід пройде не тільки в оффлайн режимі, VIV Qingdao продовжить удосконалювати свою онлайн-платформу і проведе серію міжнародних вебінарів, присвячених торгівлі, технологіям, продуктам, політиці, промисловості і т. д.

Http://www.vivworldwide.cn/

5. Белагро 2022

Белагро 2022

Де і коли: Білорусь , Мінськ, з 7 по 11 червня

«Белагро» - це провідний форум аграріїв в Білорусії. Заходи проводиться з метою узагальнення міжнародного досвіду в агропромисловому машинобудуванні, пошуку нестандартних інноваційних рішень у сфері безвідходних технологій та екологічно безпечних матеріалів. В рамках Форуму заплановано проведення великої кількості двосторонніх зустрічей розробників і виробників сільськогосподарської техніки, лекції та семінари.

Https://www.belinterexpo.by/events/vystavki-v-belarusi/vystavka-agrarnoy-promyshlennosti-belagro-2022/

6. День Донського поля 2022

Де і коли: Росія , Ростов-на-Дону, з 9 по 10 червня

День Донського поля у 2022 році пройде вже вшосте. Проект являє собою масштабну експозицію, якій будуть представлені інноваційні досягнення і розробки сільськогосподарської галузі. Захід приурочено до початку передпосівних робіт, що дозволяє збирати на одному майданчику авторитетних експертів Мінсільгоспу РФ, провідних сільгоспвиробників, агрономів і вчених області.

Https://don-pole.ru/ru/uchastnikam/

7. Agritec Africa Autumn 2022

Де і коли: Кенія, Найробі, з 15 по 17 червня

Agritec Africa Autumn 2022 – це одна з найвідоміших сільськогосподарських виставок не тільки в Кенії, а й у всій Східній Африці. Місцеві підприємства, приватні фермери та виробники сільськогосподарської техніки незмінно розглядають Agritec Africa Autumn як ідеальний виставковий майданчик для розширення зв'язків та контактів у сільському господарстві, тваринництві, молочній та зерновій промисловості.

Https://agriteq.com/en/agriteq-home/

8. Canada's Farm Show 2022

Де і коли: Канада , Регіна, з 21 по 23 червня

Canada's Farm Show об'єднує місцевих виробників та міжнародних клієнтів, готових продавати та купувати передові технології та інновації у сфері сільського господарства. Протягом ось вже більше 25 років захід стає місцем, де можна презентувати і побачити новітнє АГРОПРОМИСЛОВЕ обладнання та техніку від провідних світових брендів. В рамках виставки проводяться численні конференції, симпозіуми і форуми, що проводяться фермерами і галузевими партнерами, з метою перетворення знань про різні сфери світового АПК.

Https://www.canadasfarmshow.com/

9. Starch Expo 2022

Де і коли: Китай, Шанхай, з 22 по 24 червня

Starch Expo – це єдина спеціалізована професійна виставка харчових виробів з крохмалю в Азії. Вперше захід пройшов в 2006 році. Протягом багатьох років шоу перетворилося на одну з найважливіших і значущих подій у галузі крохмальної промисловості Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Протягом трьох днів паралельно виставковій частині проводитимуться семінари, конференції, двосторонні БІЗНЕС - зустрічі, на яких міжнародні експерти поділяться з учасниками Starch Expo технологічними дослідженнями та інформацією про тенденції в галузі крохмальної промисловості. 

Https://marchexpo.palx.net/

10. Caroline County Agricultural Fair 2022

Caroline County Agricultural Fair 2022

Де і коли: США , Рутер Глен, з 22 по 25 червня 

Сільськогосподарський ярмарок Caroline County Agricultural Fair – це найбільша американська виставка тваринництва, птахівництва, вівчарства та свинарства. Організатори заходу планують приділити час історії сільського господарства в окрузі Керолайн. Відвідувачі також зможуть дізнатися про сучасні тенденції світового сільськогосподарського ринку, укласти контракти на постачання насіння, добрив, готової продукції, протестувати і придбати новітнє обладнання та техніку. Вже традиційно на ярмарок збираються не тільки фермери і виробники, а й прості американці, для яких проводяться різноманітні розважальні конкурси та шоу.

Http://www.carolinefair.com

11. MVC: Зерно - Комбікорми-Ветеринарія 2022

Де і коли: Росія, Москва, з 22 по 24 червня

Міжнародна торгово-промислова виставка «MVC: Зерно – Комбікорми - Ветеринарія» проводиться з 1996 року. На сьогоднішній день вона є одним з найвідоміших щорічних форумів в сфері АПК і користується заслуженим авторитетом серед фахівців. У заході бере участь кілька сотень спеціалізованих підприємств з усіх регіонів РФ, Китаю та країн СНД. Експоненти представляють власну продукцію в декількох основних категоріях:

 • Технології та обладнання для вирощування та зберігання зерна;
 • Сільгосптехніка та агрохімія;
 • Технології та обладнання для хлібопекарської галузі;
 • Крупи, борошно і комбікорм;
 • Млини та обладнання для комбікормових заводів;
 • Ветеринарне обладнання;
 • Упаковка та матеріали;
 • Технології та обладнання для птахівництва, тваринництва та рибництва.

12. AG-Grow Emerald Qld Field Days 2022

Де і коли: Австралія , Емеральд, з 23 по 25 червня 

AG-Grow Emerald QLD Field Days – це одне з найуспішніших маркетингових заходів у сфері сільськогосподарської, лісової та гірничодобувної промисловості. Щорічно його експоненти демонструють широкий спектр промислового обладнання, спеціальної техніки, матеріалів і технологій, призначених для використання в різних галузях агропромислового комплексу. На майданчику виставки регулярно укладаються мільярдні контракти, проводяться значущі для національної економіки зустрічі, розробляються стратегії і плани, що впливають на подальший розвиток світового сільськогосподарського ринку.

13. АГРОВОЛГА 2022

Де і коли: Росія, Казань, з 6 по 8 липня

АГРОВОЛГА 2022 – це найбільше в Росії співтовариство визнаних професіоналів сільського господарства. Захід об'єднує на одному майданчику дослідно-демонстраційні поля на 48 гектарах, масштабну експозицію та діловий форум, який проходить на території інноваційного виставкового комплексу. Вітчизняні підприємства можуть представити власні продукти в наступних категоріях:

 • Тваринництво
 • Рослинництво
 • Цифровізація
 • Послуги в АПК
 • Сільськогосподарська техніка та запчастини
 • Зберігання, переробка та упаковка сільгосппродукції
 • Агрохолдинги, агровиробники
 • Будівництво в сільському господарстві

14. Agri IntEx 2022

Де і коли: Індія , Коїмбаторе, з 15 по 18 липня 

Agri IntEx – це головна сільськогосподарська виставка Індії. Захід спрямований на активне впровадження в роботу Національного АПК новітніх технологій сільського господарства, садівництва, молочного тваринництва та харчової промисловості. У 2022 році основними темами Agri IntEx стануть:

 • Презентація індійськими виробниками і розробниками передових IT-рішень для сільськогосподарської галузі;
 • Жива демонстрація технологій безпідставного сільського господарства;
 • Представлення інтегрованої живої модельної Ферми для демонстрації стійких та ефективних сільськогосподарських практик.

Https://www.agriintex.codissia.com/

15. Clearfield County Fair 2022

Clearfield County Fair 2022

Де і коли: США, Клірфілд, з 31 липня по 6 серпня 

Clearfield County Fair – Міжнародна виставка – ярмарок являє собою грандіозне СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ шоу, на якій вже традиційно збираються виробники спеціалізованого обладнання та техніки, фермери та місцеві жителі. В рамках заходу пройде виставка-продаж великої рогатої худоби, парад фермерів, гонки на собачих упряжках, карнавал, кулінарний конкурс і т.д. стараннями організаторів Clearfield County Fair зі звичайної і нудною виставки зуміла перетворитися в грандіозне сімейний захід, якого з нетерпінням чекають всі американці.

Https://clearfieldcountyfair.com/

16.День поля "ВолгоградАгро" 2022

Де і коли: Росія, Волгоград, з 4 по 5 серпня

Масштабна виставка сільськогосподарської техніки, насіння, обладнання та агрохімії проводиться щорічно на початку серпня на полях господарства ТОВ «Гришиних». Для виробників сільськогосподарської продукції Волгоградської і прилеглих областей "ВолгоградАгро" є унікальною можливістю для представлення і знайомства з новинками АПК від декількох сотень заводів і компаній з усіх регіонів РФ. Бажаючі зможуть укласти договори на поставку різних типів готової продукції – від обладнання і техніки до мінеральних добрив і семеня. У програмі заплановано проведення галузевої наради, тест-драйву сільськогосподарської техніки в польових умовах та концертна програма.

Https://denpolya.volgogradexpo.ru/

17.АГРО. Челябінськ 2022

Де і коли: Росія, Челябінськ, з 18 по 20 серпня

«Агро-2022» - це провідна сільськогосподарська виставка Уральського регіону. Щорічно на майданчику заходу збирається понад 150 учасників: виробників продуктів харчування, постачальники сільгосптехніки, представників місцевих муніципалітетів і спеціалізованих науково-освітніх установ. Для жителів Челябінської області "Агро-2022" є традиційним святом на честь сільської праці та уральських підприємств у сфері АПК.

Https://agroural74.ru/

18. Агрорусь 2022

Де і коли: Росія, Санкт-Петербург, з 26 серпня по 4 вересня 

«Агрорусь 2022» - це Агропромисловий Конгресно-виставковий форум. У поточному році захід планує сконцентруватися на найактуальніших трендах розвитку російського агропромислового комплексу: цифровізація, екологізація, забезпечення продовольчої безпеки країни. Учасники форуму займуться вирішенням гострих питань виробництва та подальшої переробки сільськогосподарської продукції, проблем зі зберіганням, логістикою та збутом готового продукту.

Https://agrorus.expoforum.ru/

19. VICTAM & Animal Health & Nutrition Asia 2022

Де і коли: Таїланд , з 7 по 9 вересня

Міжнародна виставка ветеринарії, кормовиробництва та технологій заготівлі кормів. Учасники форуму зможуть відкрити для себе передові сільськогосподарські інновації, дізнатися багато нової інформації про роль комах в успішній переробці кормів. Також місцеві виробники розкажуть про те, як можна підвищити продуктивність підприємства за рахунок застосування взаємопов'язаного і «розумного» технологічного обладнання. Гості виставки зможуть отримати консультації щодо оптимізації процесів від обробки зерна до переробки та пакування.

Https://victamasia.com/

20. MeLa 2022

MeLa 2022

Де і коли: Німеччина, Гюстров, з 8 по 11 вересня 

MeLa – це традиційна виставка сільського господарства, рибальства, продовольства, полювання, лісового господарства та садівництва. Крім великої виставкової частини в рамках заходу запланована насичена професійна програма з презентацією технічних ноу-хау, інноваційних технологій в аграрній промисловості та тваринництві. Експоненти використовують MeLa 2022 в якості місця для продажу власної продукції і відмінною можливості для кріплення іміджу.

21. IGA Perth Royal Show 2022

Де і коли: Австралія, Перт, з 24 вересня по 1 жовтня 

Iga Perth Royal Show – це важлива подія в житті австралійського сільськогосподарського співтовариства. Організатором заходу є некомерційна Королівська організація, заснована в 1831 році. Щорічно під егідою IGA проходять масштабні конкурси, переможці яких визнаються на національному рівні в якості еталону інновацій та досконалості. Представники організації також беруть участь у розподілі освітніх стипендій для студентів середніх та вищих навчальних закладів, які вивчають Сільське господарство, здійснюють координацію сільськогосподарської програми для початкових шкіл, надають послуги на виставковому майданчику Клермонта для громадського та промислового використання.

Https://www.perthroyalshow.com.au/

22.Бєлгородагро 2022

Де і коли: Росія, Бєлгород, з 28 по 30 Вересня 

«Бєлгородагро» - це провідний СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ форум Бєлгородської області. Ключовою метою виставки є залучення в регіон новітніх досягнень АПК, встановлення між товаровиробниками регіонів Росії, Білорусі, України, інших країн СНД і далекого зарубіжжя ділових контактів, просування товарів і послуг підприємств агропромислового сектора області на російський і зарубіжний ринки.

Основні теми 2022 року:

 • Сільськогосподарська техніка та обладнання;
 • Обладнання для селянських подвір'їв і фермерських господарств;
 • Корми та кормові добавки;
 • Обладнання та технології для зоотехніки та ветеринарії;
 • Рослинництво та продукти харчування;
 • Послуги банків і страхових компаній.

Https://belexpocentr.wixsite.com/ru31

23. Bursa Agriculture Fair 2022

Де і коли: Туреччина , Бурса, з 4 по 8 жовтня 

Міжнародний сільськогосподарський ярмарок Bursa Agriculture Fair проходить в турецькому місті Бурса. На сьогоднішній день вона є унікальним заходом, на якому можна побачити сільськогосподарське обладнання та сировину відразу для семи кліматичних зон. Розміри виставкової площі перевищують 70 000 квадратних метрів. Експоненти представляють власну продукцію в таких категоріях, як: сільськогосподарська техніка та обладнання, Обладнання для зрошення, тваринництво, насоси, технології інтенсивного землеробства, добрива, добавки в грунт, рослинництво, молочне виробництво, Аграрні науки.

Https://tuyap.com.tr/en/exhibitions/bursa-19th-international-agriculture-seed-raising-saplings-and-dairy-industry-fair

24. KazAgro 2022

Де і коли: Казахстан , Нур-Султан, з 12 по 14 жовтня

KazAgro 2022 – це міжнародна виставка сільського господарства та харчової промисловості. У 2022 році вона пройде вже в дванадцятий раз. Захід є одним з найбільш відвідуваних і висвітлюваних пресою в Казахстані. Його метою заявлено сталий розвиток агропромислового комплексу країни. Учасникам KazAgro 2022 буде представлено:

 • Виставкові експозиції Казахстанських і зарубіжних компаній
 • Національні колективні стенди
 • Стенди профільних і галузевих асоціацій і союзів.

Https://kazagroexpo.kz/

25. KazFarm 2022

KazFarm 2022

Де і коли: Казахстан, Нур-Султан, з 12 по 14 жовтня

KazFarm – це щорічна виставка, присвячена тваринництву та м'ясомолочній промисловості. За минулі роки вона зуміла зарекомендувати себе в якості масштабної професійної події, учасники якої мають можливість обговорювати актуальні питання і проблеми розвитку ринку, отримувати з перших рук інформацію про технології, товари і послуги. У 2022 році в KazFarm візьме участь не менше 300 великих світових агроконцернів з декількох країн ближнього і далекого зарубіжжя. Ділова програма включає семінари та презентації за участю провідних експертів галузі, керівників інноваційних центрів і сільськогосподарських підприємств.

Https://kazfarm.kz/

26. Farmer 2022

Де і коли: Молдова, Кишинів, з 13 по 16 жовтня

Farmer 2022 – це міжнародна виставка – ярмарок сільськогосподарської продукції, технологій, інвентарю та ремесел. Є щорічною подією, що визначає вектор розвитку всього молдавського агропромислового комплексу. На майданчику проводяться презентації та демонстрації останніх досягнень і розробок сільськогосподарських підприємств, фермерських і підсобних господарств. Формат заходу дозволяє експонентам укладати довгострокові контракти, розширювати ринки збуту, знаходити нових ділових партнерів і постачальників.

27. Saudi Agriculture 2022

Де і коли: Саудівська Аравія , Ер-Ріяд, з 17 по 20 жовтня 

Saudi Agriculture – це комплексний агропромисловий форум, в рамках якого проводиться презентація новітніх досягнень у сфері сільського господарства. Виставка проводиться під управлінням уряду країни з метою розвитку агропромислового комплексу Королівства та досягнення продукції місцевих підприємств вимогам міжнародних стандартів. Очікується, що в 2022 році в Saudi Agriculture візьме участь не менше 300 спеціалізованих компаній з 30 країн світу.

Https://saudi-agriculture.com/overview/

28. EIMA International 2022

Де і коли: Італія , Болонья, з 19 по 23 жовтня 

Щорічно виставковий майданчик Eima International 2022 залучає фермерів, підрядників, бізнесменів та інших фахівців, пов'язаних із сільським господарством, а також представників засобів масової інформації. Загальна площа виставкового комплексу перевищує 375 тис.кв. метрів. Щорічно в заході бере участь понад 1900 експонентів з 40 країн світу, які представляють увазі професійного співтовариства новітні моделі техніки і машин, обладнання та різних пристроїв для виконання садових і сільськогосподарських робіт.

Https://www.eima.it/en/

29. Прибуткове тваринництво 2022

Де і коли: Росія, Краснодар, з 19 по 21 жовтня 

«прибуткове тваринництво» - це міжнародна виставка – ярмарок, учасники якої вже традиційно представляють значний перелік обладнання та матеріалів для ефективного тваринництва та птахівництва. На сьогоднішній день форум є єдиним спеціалізованим заходом, що проводяться в Південному регіоні РФ. Щорічно сюди з'їжджаються керівники та представники найбільших вітчизняних тваринницьких ферм, свинокомплексів, птахофабрик і ветеринари.

Розділи виставки:

 • Ветеринарні препарати та інструменти
 • Обладнання для кормовиробництва, корми

Https://www.farming-expo.ru/ru-RU/

30. AgroChemEx 2022

AgroChemEx 2022

Де і коли: Китай, Шанхай, з 24 по 26 жовтня 

AgrochemEx-це найбільший міжнародний захід з агрохімікатів. Його учасники-це провідні сільськогосподарські підприємства, виробники спеціальної техніки та обладнання, постачальники готової продукції Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Більш, ніж 10-річний досвід проведення AgrochemEx показує, що більше 90% відвідувачів виставки добрив розглядають її в якості найефективнішої контрактної платформи в Азії.

Https://www.agrochemex.org/

31. AgroWorld Kazakhstan 2022

Де і коли: Казахстан, Алмати, з 2 по 4 листопада

AgroWorld Kazakhstan-це провідна Азіатська сільськогосподарська виставка з міжнародною участю. Щорічно сюди з'їжджаються підприємства з усього світу, щоб представити і побачити своїми очима новітні технології і продукти сільського господарства, обмінятися позитивним досвідом, укласти довгострокові фінансові контракти.

Основні розділи AgroWorld Kazakhstan:

 • Тваринництво та птахівництво;
 • Корми та ветеринарія;
 • ВИРОЩУВАННЯ ФРУКТІВ, ОВОЧІВНИЦТВО;
 • Переробка відходів;
 • Насіння та садівництво;
 • Сільськогосподарська техніка.

Https://iteca.kz/ru/b/agroworld-kazakhstan

32. Агроекспосибір 2022

Де і коли: Росія, Новосибірськ, з 9 по 11 листопада 

Агроекспосібірь – це затребувана галузева бізнес – платформа для професіоналів в області тваринництва і РОСЛИННИЦТВА з усієї Росії. В рамках заходу експоненти представлять:

 • Спецтехніку та обладнання для обробітку ґрунту, догляду за посівами та збирання врожаю;
 • Посадочні матеріали та мінеральні обладнання;
 • Техніка та обладнання для прибирання, консервування та заготівлі кормів;
 • Племінні тварини;
 • Ветеринарія та допоміжні матеріали;
 • Плодівництво та овочівництво;
 • Транспорт і Логістика .

В рамках ділової програми планується обговорити актуальні проблеми і питання розвитку галузі в регіоні.

33. Сибірський Аграрний тиждень 2022

Де і коли: Росія, Новосибірськ, з 9 по 11 листопада 

«Сибірська аграрна тиждень» - найбільша агропромислова виставка на території Сибірського і Далекосхідного регіону. Протягом трьох днів провідні виробники і постачальники з Росії, Китаю і країн ближнього зарубіжжя представляють сучасне СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ обладнанні, спеціальну техніку і матеріали для рослинництва, тваринництва. Насичена ділова програма дозволить дізнатися багато нового про передові технологічні рішення, ринкові тенденції, практичний досвід у вирішенні гострих виробничих завдань.

Https://sibagroweek.ru/news/sibirskaya-agrarnaya-nedelya-2022-s-9-po-11-noyabrya/

34. EuroTier 2022

Де і коли: Німеччина, Ганновер, з 15 по 18 листопада

EuroTier 2022 – це провідна міжнародна виставка професійного тваринництва. Щорічно експоненти заходу представляють інноваційні розробки та технології у сфері тваринництва, птахівництва та вівчарства. Участь у спеціалізованих семінарах, конференціях та презентаціях дозволить відвідувачам EuroTier 2022 знайти відповіді на актуальні ринкові питання. Очікується, що на заході будуть представлені виставкові стенди більш ніж 2500 експонентів з 60 країн світу.

Https://www.eurotier.com/en/

35. Агропромисловий форум Сибіру 2022

Агропромышленный форум Сибири 2022

Де і коли: Росія, Красноярськ, 16 листопада 2022 

Агропромисловий форум Сибіру — це найбільша подія в сфері АПК не тільки в Росії, але і країнах СНД. Щорічно воно збирає на одному майданчику провідні вітчизняні сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, виробників спеціалізованої техніки та обладнання для тваринництва та РОСЛИННИЦТВА.

Основні розділи форуму:

 • Тваринництво та племінна справа;
 • Сільськогосподарська техніка та обладнання;
 • Рослинництво та овочівництво;
 • Ветеринарія, корми, добавки та вітаміни;
 • ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО;
 • Кредити, лізинг та інвестиції ;
 • Посівний матеріал і добрива.

Https://www.krasfair.ru/events/agro/

36. ЮГАГРО 2022

Де і коли: Росія, Краснодар, з 22 по 25 листопада 

«ЮгАгро» - це міжнародна виставка сільськогосподарського обладнання, техніки і матеріалів, призначених для виробництва і переробки продукції рослинницьких господарств. Щорічно на захід з'їжджається близько 15 000 фахівців і керівників провідних підприємств агропромислового комплексу країни, найбільших СЕЛЯНСЬКО-ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, промислових виробництв і ЗЕРНОВИХ компаній.

Https://yugagro.org/Ru

37.AGRARIA Wels 2022

Де і коли: Австрія , Вельс, з 23 по 26 листопада 

Agraria-це провідна виставка сільськогосподарської техніки Австрії. Захід є ідеальною бізнес-платформою для обміну досвідом та думками між інженерами, фермерами, виробниками та дилерами Європи. У 2022 році в Agraria візьме участь понад 400 експонентів, які представлять новітні продукти та послуги в агропромисловому комплексі. Спектр пропозицій ярмарку охоплює всі галузі сільського господарства, від тваринництва та землеробства до можливостей прямого фермерського збуту.

Https://agraria.at/ne13/?pn=6130027

Висновок

Підприємства, що працюють в сфері сільського господарства, відмінно знають, наскільки важливо використання в своїй справі сучасних технологій і передових розробок. Багато заходів в АПК проходять в Росії, Білорусії, Казахстані та інших країнах СНД, які традиційно вважаються основними постачальниками зерна та іншої сільськогосподарської продукції на світові ринки збуту. В рамках форумів, конференцій та презентацій керівники та фахівці агропромислових підприємств отримують можливість поділитися досвідом, знайти нових партнерів, постачальників і покупців.