Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Майкл Блумберг: подборка документальных фильмов про историю успеха основателя и владельца информационного агентства Bloomberg

Майкл Блумберг: добірка документальних фільмів про історію успіху засновника і власника Bloomberg

Плейлист відеороликів про Майкла Блумберга — засновника і власника інформаційного агентства Bloomberg. Історія успіху підприємця і мецената на «Ютубі».

«я народився, щоб зробити світ кращим, а не давати поради!"Так говорить головний герой нашої сьогоднішньої добірки документальних відео, Майкл Рубенс Блумберг. Колись у 39-річному віці його звільнили з високого поста. Чим не привід побудувати свій Бізнес всупереч усьому? Новатор починає з ідеї, яка раніше не приходила в голову нікому: створити надійну комп'ютеризовану систему для брокерів і трейдерів. Так народжується Bloomberg - світове агентство, якому довіряють 325 тис.найвпливовіших людей у світі. Але і цього амбітному магнату мало! Він стає мером Ньй-Йорка, жертвує всі зароблені гроші на благодійність і вирішує позмагатися з самим Дональдом Трампом... дивіться і слухайте історію успіху засновника і власника інформаційного агентства Bloomberg в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Документальні фільми Про мера та підприємця:

  • Документальний фільм « Майкл Блумберг - мільярдер з російським корінням, колишній мер Нью-Йорка і новий конкурент Трампа». "RTVI Новини" розкривають історію життя бізнесмена і Політика, пояснює його причини боротися за пост президента.
  • Документальний фільм "Нью-Йоркська спадщина Майкла Блумберга". З ролика глядачі дізнаються, як меру вдалося відродити місто, перетворити його в «столицю світу».
  • Документальний фільм «"Один на один" з Крістін Лагард за участю Майкла Блумберга». Магнат-філантроп розмовляє з директором-розпорядником МВФ про зміну клімату, громадську охорону здоров'я та майбутнє планети.
  • Документальний фільм " звідки у Майкла Блумберга взялися гроші на створення інформаційного агентства Bloomberg». Автор Владислав Макаров розповідає, як головний герой побудував бізнес усього життя.
  • Документальний фільм " Майкл Блумберг - поради від мільярдера! ДИВИТИСЯ ВСІМ!!! Як стати багатим?"У ролику BIGINVESTING зібрані послання магната до комерсантів-початківців.