Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Тед Тернер (Ted Turner): подборка документальных фильмов про историю успеха основателя новостного канала CNN

Тед Тернер: добірка документальних фільмів про історію успіху засновника новинного каналу CNN

Плейлист відеороликів про Теда Тернера — американського бізнесмена і філантропа, продюсера і еко-активіста. Історія успіху засновника новинного каналу CNN на»Ютубі".

Чи можливо одній людині першим на планеті створити цілодобовий новинний канал, виграти низку вітрильних регат, уславитися плейбоєм і заснувати спортивні змагання, що будуть конкурувати з самою Олімпіадою? Мільярдер Тед Тернер впевнений, що все це більш ніж реально! Але як саме бізнесменові вдалося встигати скрізь? Чому його називають "найодіознішим підприємцем сучасності"? Які труднощі він подолав, а які так і не зміг? Через що вибрав своїм кредо «Веди, йди або піди з дороги»? Наша редакція знайшла відповіді, представивши вам добірку документальних фільмів про засновника CNN. Дивіться і слухайте історію успіху американського бізнесмена і філантропа, продюсера і еко-активіста в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

5 захоплюючих відеосюжетів про медіамагнаті:

  • Документальний фільм «Познер. У гостях Тед Тернер"» Найпопулярніше російськомовне інтерв'ю засновника CNN, де він майже годину відповідає на питання ведучого і глядачів.
  • Документальний фільм " Тед Тернер: 12 правил успіху в бізнесі!"Надихаючі поради від успішного бізнесмена.
  • Документальний фільм «засновник «CNN» Ted Turner про те що потрібно скорочувати населення планети». Відеоверсія одного з найбільш неоднозначних виступів підприємця.
  • Документальний фільм «Тед Тернер / Ted Turner (CNN) серіал титани бізнесу (CNBC Titans) українською мовою». Один з найпопулярніших випусків проекту «CNBC-титани».
  • Документальний фільм «Тед Тернер відповідає на питання Мій Кремль». Цікаве інтерв'ю з пояснювальними субтитрами.