Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Исаак Ньютон: подборка документальных фильмов про историю успеха выдающегося ученого

Ісаак Ньютон: добірка документальних фільмів про історію успіху видатного вченого

Плейлист відеороликів про Ісаака Ньютона — видатного вченого англійського походження: фізика, математика, механіка і астронома. Історія успіху» батька «класичної фізики на»Ютубі".

«Не знаю, як Мене сприймає світ, але сам собі я здаюся тільки хлопчиком, який грає на морському березі, який розважається тим, що час від часу відшукує камінчик більш строкатий, ніж інші, або красиву черепашку, в той час як великий океан істини розстеляється переді мною недослідженим...» так говорив про себе сер Ісаак Ньютон , «найщасливіший зі смертних — бо існує одна лише Всесвіт, і він відкрив її закони». Редакція worldbank.org.ua представляє добірку документальних фільмів про біографію вченого з грандіозними відкриттями, цікавими фактами, чудовими цитатами цієї видатної особистості. Дивіться та слухайте історію успіху вченого англійського походження: фізика, математика, механіка та астронома у списку відтворення від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Фільми Про Ісаака Ньютона, які варто подивитися:

  • Документальний фільм " Ісаак Ньютон (коротка Історія )». Тож яблуко впало йому на голову? Чим знаменитий вчений? У чому полягають виведені ним закони?
  • Документальний фільм " Ньютон. Із серії "великі вчені"". Відео-біографія дослідника з історичними довідками та зображеннями.
  • Документальний фільм " Ньютон Ісаак. Ньютонове яблуко розбрату."Випуск програми» Життя чудових людей "каналу " Культура", присвячений відкриттю закону всесвітнього тяжіння, а також протистоянню Ньютона і Гука.
  • Документальний фільм «Топ 10 фактів про Ісаака Ньютона». Добірка найбільш значущої і цікавої інформації про вченого.
  • Окремо ми виділимо фільм «Ісаак Ньютон: Останній чарівник». Кіно від ВВС покликане показати грандіозну особистість не тільки як»раціонального генія, який вивів людство з середньовічної темряви на світло освіченості". Сюжет представляє винахідника з несподіваного боку-як замкнутого і складного людини, що страждає від безлічі маній. Як можна вивчити природу світла і відкрити Закон всесвітнього тяжіння, захоплюючись при цьому алхімією, окультизмом і єретичними навчаннями? Відповідь на це-в даному відео.