Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Конрад Хилтон: подборка документальных фильмов про историю успеха основателя сети отелей Hilton

Конрад Хілтон: добірка документальних фільмів про історію успіху засновника мережі готелів Hilton

Плейлист відеороликів про Конрада Хілтона — засновника глобальної мережі готелів Hilton. Добірка документальних фільмів про історію успіху американського бізнесмена на «Ютубі».

В якому місті б ви не опинилися, в який куточок планети не вирушили, завжди можете бути впевнені: в кожному з готелів мережі «Хілтон» вам нададуть бездоганно високий сервіс. Тут вміють передбачати бажання гостей і виробляти приємне враження, яке не забувається роками. Всьому цьому ми зобов'язані Конраду Ніколсону Хілтону, великому готелю, невтомному мрійнику і володарю сотні спадкоємців. Добірка наших сьогоднішніх відеороликів розповість про людину, яка придумала 5-зіркову оцінку готелів, зробила подорожі доступними для леді, вперше побудувала готелі поруч з аеропортами і подарувала міні-бари прямо в номерах. Дивіться та слухайте історію успіху засновника глобальної мережі готелів Hilton у списку відтворення від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Документальні фільми про історію успіху Хілтона:

  • Документальний фільм "він придумав" зірки " для готелів. Конрад Хілтон . Біографія. Цікаво знати"» "Sfera успіху" розповідає історію життя готельєра, знайомить глядачів з його важливими нововведеннями.
  • Документальний фільм « історія Сім'ї Хілтон стає все більш сумною"» Ролик " Grunge Росія » оповідає не тільки про біографію мільярдера, але і про долю його нащадків, яка не така «цукрова», як здається на перший погляд.
  • Документальний фільм «03 Конрад Хілтон біографія Частина 1 мережа A&E». Ґрунтовний сюжет про історію життя видатного бізнесмена.
  • Документальний фільм «04 Конрад Хілтон біографія Частина 2 мережа A&E». Друга частина життєпису комерсанта.
  • Документальний фільм «як Конрад Хілтон заробив свої гроші: 10 правил успіху від засновника Hilton Hotels». Автор Алекс Берман ділиться головними моментами книги "Будьте моїм гостем".