Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Руперт Мердок: подборка документальных фильмов про историю успеха медиамагната

Руперт Мердок: добірка документальних фільмів про історію успіху медіамагната

Плейлист відеороликів на "Ютубі" про Руперта Мердока-австралійсько-американського бізнесмена, власника ряду кінокомпаній, ЗМІ, книжкових видавництв в США, Австралії, Південній Америці, Європі та Азії

Сьогодні героєм нашої відеопідбірки став популярний медіамагнат на планеті — Руперт Мердок . Саме він контролює три гігантські телемережі Star, Fox, Sky, володіє відразу декількома книжковими видавництвами і кінокомпаніями. Новинний телеканал мільярдера Fox News зміг зібрати гігантську аудиторію-його дивляться в два рази більше людей, ніж визнаний CNN. Друковані ЗМІ теж не сховалися від впливу магната, якому належить близько 30 американських газет, включаючи New York Post, Times, The Sun, The Sunday Times і Daily Telegraph. Але і це ще не все! Звукозаписна компанія Mushroom Records, Видавництво Harpercollins, рекламне агентство News Outdoor... здається, немає жодної медіа-сфери, де б ця людина не зайняв перше місце. Давайте розберемося, як це йому вдалося? Дивіться і слухайте історію успіху медіамагната в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

5 цікавих відео про Руперта Мердока:

  • Документальний фільм «як Руперт Мердок зі ЗМІ став у вісім разів багатшим Дональда Трампа | Форбс». Ролик від англомовного Forbes (з російськомовними субтитрами) з достовірною інформацією про капітал магната.
  • Документальний фільм " Хто такий Руперт Мердок?». Короткий пізнавальний сюжет, який познайомить з особистістю комерсанта.
  • Документальний фільм " Корпорації монстрів. Руперт Мердок"» 14-хвилинний ролик знайомить з темною стороною підприємця.
  • Документальний фільм «багатий і знаменитий: у чому секрет успіху медіа-магната Руперта Мердока». Канал "Факти ICTV" досліджує, як цій людині вдалося підпорядкувати собі австралійську і британську пресу, стати одним з найбагатших людей світу.
  • На YouTube також можна знайти уривки репортажів, що ілюструють різні сторони життя бізнесмена. Наприклад, в ролику «Руперт Мердок, творець...» мільярдер зображений після сумнозвісного скандалу, який зробив його «ворогом №1» британців.