Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Амансио Ортега: подборка документальных фильмов про историю успеха основателя Inditex

Амансіо Ортега: добірка документальних фільмів про історію успіху засновника Inditex

Плейлист відеороликів на «Ютубі» про Амансіо Ортега — засновника Inditex — холдингу, якому належить Zara, Bershka, Massimo Dutti, Pull&Bear, Stradivarius, Oysho, Kiddy's Class і Uterqüe.

Як думаєте, наскільки великі шанси хлопчиська, який кинув школу, потрапити в почесний рейтинг "Форбс"? А чи може відлюдний підліток одного разу стати королем ... ні, революціонером у світі фешн-індустрії? І, нарешті, наскільки ви оцінюєте шанси Кравця, який трудиться у власній вітальні, одного разу стати власником транснаціонального холдингу, що приносить мільярдні доходи? Амансіо Ортега на особистому прикладі показав, що все сказане можливо! Наша команда підготувала для вас добірку документальних фільмів про пригоди і несподівані повороти історії життя і успіху підприємця, що зробив високу моду доступною простим смертним. Дивіться та слухайте історію успіху засновника Inditex у списку відтворення від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Пізнавальні фільми про історію успіху комерсанта:

  • Документальний фільм « Zara : Амансіо Ортега». Історія успіху підприємця від каналу «розумніші грошей. United Traders».
  • Документальний фільм "Історія успіху Амансіо Ортеги". "Delo-актуально про бізнес » обіцяє розповісти, як хлопчик, який кинув школу, став «королем Всесвіту дизайну» і здивував світ власною «імперією одягу».
  • Документальний фільм "10 золотих цитат Амансіо Ортега". У відео найвідоміші висловлювання магната.
  • Документальний фільм " Історія бренду Zara. Як Амансіо Ортега увійшов до списку найбагатших людей світу». "Факти ICTV" показує, як власник маленького магазинчика в провінції Іспанії зміг побудувати справжній агломерат.
  • Документальний фільм " Феномен Zara. Маркетинг одягу. Амансіо Ортега"» Фешн-маркетолог Ірина Пищук пропонує огляд біографічної книги про мільярдера.
  • Документальний фільм «Син служниці Шив халати замість школи і заробив $100 млрд. | історія компанії "ZARA"..."Face Story представляє захоплюючу розповідь про людину, яка всього добилася сама.