Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обзор книги «Выйди из зоны комфорта. Измени свою жизнь. 21 метод повышения личной эффективности», Брайан Трейси

Книга " Вийди із зони комфорту. Змініть своє життя. 21 метод підвищення особистої ефективності", Брайан Трейсі

Читайте про що книга «Вийди із зони комфорту. Змініть своє життя. 21 метод підвищення особистої ефективності " Брайана Трейсі. Короткий зміст, подробиці та корисна інформація про книгу

Людині властиво мріяти і бажати від реальності більшого. Щорічно 1 січня ми, стоячи з келихом шампанського і слухаючи доноситься з телевізора бій курантів, обіцяємо собі змінити життя в кращу сторону і будуємо грандіозні плани на майбутні 12 місяців. однак на шляху до успіху нас підстерігають небезпечні вороги, здатні уповільнити процес досягнення бажаного. Одним з них є ненависна зволікання . Не отримуючи запланованого, ми впадаємо у відчай і відкладаємо глобальні зміни на інший день, місяць, рік. Ми впевнені, що зараз — просто невідповідний момент, а ось через деякий час все точно буде чудово. Все, звичайно ж, в глибині душі розуміють, що це — порожні надії, і без безпосередньої участі людини навіть в майбутньому нічого не зміниться. Але як встати з дивана і почати піднімати життєву планку, домагатися висот і вдосконалюватися? Про це та багато іншого вам розповість книга Брайана Трейсі і огляд https://worldbank.org.ua . Приємного читання!

Загальна характеристика книги

Книга «Вийди із зони комфорту» — збірник, що включає в себе 21 корисну пораду щодо збільшення продуктивності. Там ви не знайдете незрозумілих фраз і методів: рекомендації автора гранично прості і складаються з базових дій, які здатний виконати кожен.

Ми постійно перебуваємо в гонці, намагаючись встигнути виконати всі заплановані на день справи. відкриємо вам секрет: в цьому житті неможливо зробити, вивчити, побачити абсолютно все. За закресленими планами підуть нові і нові, і так до нескінченності. Правда цей факт не повинен вас пригнічувати або вганяти у відчай. Змінивши підхід до роботи, ви виробите адекватну реакцію на велику кількість справ і станете повноправним і единственним власником свого життя.

Перед початком розбору методів Брайана Трейсі радимо вам навчитися дивитися на речі під іншим, більш позитивним кутом. Погодьтеся, що оптимістам живеться куди легше, ніж реалістам, а вже тим більше песимістам. Для вироблення позитивного настрою, потрібно зрозуміти, що:

 1. Оптиміст навіть у найважчій ситуації буде шукати позитивні сторони. Завдяки такому підходу, вони, як не дивно, знаходять щось позитивне і корисне для себе, непомічене ними раніше.
 2. Всі труднощі приймаються за цінний досвід, а не за перешкоду або випадковість. Будь-яка проблема містить в собі урок, пройшовши який, ми стаємо розумнішими, рішучіше, успішніше.
 3. Вони не звинувачують весь світ у своїх невдачах, а намагаються швидше знайти рішення проблеми. Головним порадником для себе є вони самі.
 4. Позитивно налаштовані люди не бояться заявити всім про свої плани і наміри. Вони постійно продумують тактики досягнення цілей і пробують щось нове. Їх не тримає минуле, оскільки пунктом призначення для них є тільки майбутнє.

Змінивши погляд на світ, ви відчуєте, як значно перевернулася ваше життя. Коли кожен день наповнений позитивом, мотивація народжується автоматично.

Для кого написана ця книга?

Вміння встигати все вчасно гарантує вам успіх в будь-якій справі. для тренування цієї чудової навички навіть не потрібно кардинально змінювати свій розпорядок дня. Прочитайте цю книгу, якщо ви:

 • Вважаєте себе вічно біжить білкою в колесі, проте такий скажений ритм не приносить успіху;
 • Хочете стати продуктивніше і змінити підхід до щоденних справ і турбот;
 • Не знаєте, як організовувати свій день, щоб все встигати;
 • Страждаєте від постійної зволікання і лаєте себе за невиконання запланованого;
 • Бажаєте навчитися швидко досягати цілей, не докладаючи глобальних зусиль для цього.

Поради автора спрямовані не на серйозну зміну життя, а на правильну організацію часу і перегляд помилок, що здійснюються нами щодня і заважають досягати задуманого. Твір відповість на наступні питання:

 1. Чи можна значно підвищити особисту продуктивність? Як це зробити?
 2. Які завдання повинні стояти на першому місці в списку справ?
 3. Як навчитися ефективно і багато працювати без чужого контролю?

Коротко про Брайана Трейсі

Брайан Трейсі — мотиваційний тренер та експерт з психології успіху.

Чоловік народився в багатодітній бідній канадській родині. Доходів батьків ледь вистачало, щоб прогодувати всіх дітей. Відсутність грошей позначилася і на освіті юного Брайана: навчання було платним, тому він кинув школу і пішов працювати. Так він отримав посаду матроса на судні і до 22 років встиг відвідати 80 країн світу. Повернувшись додому, він влаштувався на роботу в інвестиційну компанію.

Професійний шлях почався з малого: спочатку молодий чоловік працював звичайним агентом з продажу. тут і починається процес формування майбутнього бізнесмена: бажання досягти висот змусило прикладати максимум зусиль. Паралельно з роботою, Брайан розпитував успішних людей і брав у них поради, читав багато книг з маркетингу і психології, відвідував курси ораторської майстерності і багато практикувався. Відповідальний підхід до справи відразу почав приносити результати: кількість укладених чоловіком угод значно зросла. Феноменальні успіхи оцінило і керівництво компанії, підвищивши Брайна Трейсі до посади менеджера з продажу. Минулі прийоми вже не здавалася йому такими ефективними, тому він почав шукати нові способи успішної реалізації продукції. серйозні зусилля і безперервна робота привели чоловіка до нового підвищення, і вже в 25 років він зайняв пост віце-президента організації.

Отримання вищої освіти тепер стало можливим, і Брайан Трейсі через п'ять років все ж вступив до університету. Отримавши диплом, він тут же отримав пропозицію від успішної торгової компанії. Пропрацювавши там деякий час і збільшивши дохід фірми до 50 мільйонів на рік, він залишає посаду і відправляється на пошуки нового місця роботи. Вирішивши спробувати себе в новій сфері, Трейсі почав займатися імпортом японських авто. Успіх чекав його і там, але навіть це не приносило чоловікові справжнього задоволення, тому він перепробував ще кілька місць роботи (банк, рекламне агентство).

Зрештою постійна погоня привела його, нарешті, до створення власного бізнесу. Основним напрямком компанії "Brian Tracy International" стала психологія і дослідження успіху в підприємництві. Роки роботи в цій області наділили чоловіка безцінним досвідом, яким він поділився, розробивши власну методику підвищення ефективності.

Крім цього, Брайан Трейсі — успішний письменник. Його перу належить понад 70 книг з саморозвитку, багато з яких стали світовими бестселерами.

Короткий зміст книги

Головним рецептом успіху Брайн Трейсі вважає виконання наступних пунктів:

 1. Вміння відокремлювати важливі речі від непотрібних. перш ніж розпочати справу, визначте, що від вас вимагається. Навіщо витрачати час на виконання непотрібних занять?
 2. Фіксація цілей. поки ваші плани знаходяться в голові, вони — фантазія. Щоб перетворити їх на щось матеріальне, потрібно перенести думки і мрії на папір і постійно тримати її перед очима.
 3. Установка термінів виконання поставлених завдань. якщо робити все навмання, то заняття не матиме початку і кінця, і реальної сили, відповідно.
 4. Складання списку дій, здатних допомогти в досягненні поставленої мети. це допоможе вам повноцінно поглянути на завдання і спланувати майбутні кроки.
 5. Втілення планів у життя. для цього достатньо почати з виконання маленьких, але важливих справ.
 6. Щоденне виконання завдань. Не кидайте свій план навіть на вихідні. Кожен день, крок за кроком, ви будете наближатися до великої мети.

Книга " Вийди із зони комфорту. Змініть своє життя. 21 метод підвищення особистої ефективності " за 5 хвилин: способи поліпшення продуктивності

 1. Визначте, чого саме ви хочете досягти. Першим важливим пунктом у виконанні будь-якої справи є ясність.
 2. Завжди складайте плани на майбутній день. Найкраще фіксувати їх на папері і тримати на видному місці. Детально розпланувавши свої дії, ви зможете заощадити час і витратити їх на щось корисне.
 3. Зосередьтеся на правилі «20 на 80». Пам'ятайте, що, доклавши 20% зусиль, Ви гарантовано отримаєте 80% результату.
 4. Зосередьтеся на результаті. Концентруйте увагу на завданнях, які можуть позитивно чи негативно вплинути на вашу роботу чи життя.
 5. Відкладайте справи креативно. Виконувати все і відразу неможливо, тому незначні справи залишайте наостанок. Всю увагу приділяйте глобальним завданням.
 6. З великого списку справ вибирайте кілька найбільш важливих. Під час їх реалізації не відволікайтеся на маленькі завдання.
 7. Знайдіть найуспішніші області вашої діяльності, які ви кожен день повинні справно виконувати.
 8. Використовуйте закон «трьох завдань». Протягом дня придумайте три важливі справи і присвятіть весь день їх реалізації. Це допоможе звільнити час для себе, сім'ї та друзів.
 9. Не починайте спонтанно. Завжди готуйтеся до трудового дня (Зберіть всі потрібні матеріали, заздалегідь приберіть робоче місце і морально налаштуйтеся на діяльність).
 10. Вчіться рухатися поетапно. Не можна досягти мети моментально, тому що для цього потрібна робоча тактика і дії. Поступово виконуйте кожне завдання, що стоїть у списку. Так ви повільно, але вірно будете просуватися до мрії.
 11. Застосовуйте в роботі свої унікальні здібності. Визначте, що у вас найкраще виходить і вкладайте ці навички в роботу.
 12. Не бійтеся визнати свої слабкі сторони. Знайдіть перешкоди, які обмежують вас у досягненні мети. Направте всі сили на їх усунення.
 13. Будьте суворішими до себе. Невеликий тиск зробить вас дисциплінованішими. Працюйте так, ніби терміни горять, і до кінця місяця необхідно завершити всі заплановані справи. Ви побачите, як сильно зміниться тактика роботи.
 14. Покращуйте свої навички. Чим вище ваша кваліфікація в певних сферах, тим простіше приступити до завдань і впоратися з ними.
 15. Використовуйте всі сили по максимуму. Простежте за своєю поведінкою і визначте, в який час ви найбільш сконцентровані, а ваші розумові і фізичні здібності — продуктивні. Свій розпорядок дня складайте відповідно до цього розкладу. У моменти, коли мозкова діяльність менш працездатна, відпочивайте і розслабляйтеся.
 16. Допомагайте собі. У цій нелегкій справі важлива власна підтримка. Не впадайте в паніку при вигляді перешкоди, а вчіться отримувати користь з труднощів. Шукайте у всіх, навіть неприємних і сумних ситуаціях позитив і вигоду. Підходьте до кожного завдання з оптимізмом і вірою.
 17. Не дозволяйте сучасним технологіям захопити ваш час. Перед роботою краще відключати телефон та інші гаджети. Вчіться обходитися без них хоча б годину — так ви виробите звичку.
 18. Діліть і легкі, і складні завдання на фрагменти. Поступово виконувати кожну з них набагато простіше, ніж робити одну масштабну справу.
 19. Завжди забезпечуйте себе запасом часу. Не можна робити все в останній момент. Тримайте в голові стару приказку:»Поспішиш — людей насмішиш". Від результату роботи над однією, навіть найменшою, задачкою залежить швидкість досягнення бажаної мети.
 20. Вчіться працювати над головними завданнями швидко. Завжди уявляйте, що це справа невідкладна. Так ви перестанете відволікатися на навколишні вас речі і зосередитеся.
 21. Тримайте в голові образ однієї головної задачі і концентруйте всі сили і навички на ній. Головний ключ до високої продуктивності-невпинна робота.

Популярні Книги Брайана Трейсі

 1. " немає виправдань! Сила самодисципліни. 21 шлях до стабільного успіху та щастя».
 2. " досягнення максимуму. Стратегії та навички, які розбудять ваші приховані сили та допоможуть вам досягти успіху».
 3. " результативний тайм-менеджмент. Ефективна методика управління власним часом"»
 4. «сила чарівності: як завоювати серця і досягти успіху».
 5. «Don't Worry, Be Happy, або Живи простіше. Як легше пережити стрес, відкинути суєту і тримати своє життя під контролем».

Книги, схожі на «Вийди із зони комфорту. Змініть своє життя. 21 метод підвищення особистої ефективності»

 1. " Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх", Хел Елрод.
 2. «Сила підсвідомості, або як змінити життя за 4 тижні», Джо Діспенза.
 3. «БУДЬ найкращою версією себе. Як звичайні люди стають видатними", Ден Вальдшмідт.
 4. «Книга, якої немає. Як кинути біляче колесо і струсити пил зі своєї мрії», Алекс Новак.
 5. «інша книга, якої немає. 20 найбільш ефективних інструментів саморозвитку", Алекс Новак.

Детальніше ознайомитися з описом і оглядами цих книг ви можете на сайті  https://worldbank.org.ua .

Висновок

Дивно, як такі прості поради можуть значно змінити ставлення людини до роботи. після прочитання цієї книги ви відкинете непотрібні і непотрібні справи і оточите себе важливими заняттями, які точно приведуть вас до успіху. Зона комфорту лише заважає побачити різноманіття можливостей цього світу. Виходьте за рамки і живіть, творіть, дійте!