Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Mercedes представил Vision One-Eleven

Mercedes представив Vision One-Eleven-гібридний гіперкар з дизайном в стилі C111

Mercedes ділиться новинами про концепт-каре Vision One-Eleven, який поєднує в собі гібридну силову установку і футуристичний дизайн, натхненний класичним прототипом C111

Mercedes -Benz продовжує експериментувати з електричними та гібридними технологіями. Це дозволяє компанії створювати концепт-кари, що демонструють можливе майбутнє автомобільної індустрії. Німецький виробник представив новинку: Vision One-Eleven, який є сучасною інтерпретацією легендарного C111 60-х і 70-х років. Новину повідомив Yahoo 15 червня, посилаючись на Robb Report.

Особливістю концепт-кара Vision One-Eleven є його електричний мотор, більш легкий і компактний, але в той же час потужний. Він обумовлюється високим крутним моментом. Автомобіль може працювати при високих швидкостях обертання. Представники Mercedes стверджують, що такий тип мотора претендує на звання найперспективнішого для майбутніх електромобілів. У концепт-карі Vision One-Eleven використовується 4 таких мотора, по одному на кожне колесо, що забезпечує повний привід і керованість.

Інтер'єр Vision One-Eleven характеризується як оригінальний і функціональний. Замість приладової панелі і центрального екрану в салоні встановлений світлодіодний дисплей, що працює в режимі доповненої реальності. Кермо має прямокутну форму і виконаний з алюмінію з хромованими регуляторами. Сидіння з сріблястою оббивкою зі шкіри і тканини змінюють положення в залежності від режиму їзди: спортивного або комфортного.

В іншому, Vision One-Eleven характеризується, як експериментальний проект, який показує, як будуть виглядати майбутні спортивні автомобілі компанії. Електрокар розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди і досягає 350 км/ч.транспортний засіб отримав легку аеродинамічну конструкцію, яка зроблена з вуглецевого волокна і алюмінію. Автомобіль в довжину становить 5,2 метра і висоту – 1,1 метра.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Mercedes-Benz впроваджує чат-бот ChatGPT в свої автомобілі. А також наша редакція повідомила , що Mercedes-Benz анонсує підписку на збільшення потужності і швидкості розгону електромобілів.