Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Власти США обвинили Hyundai Motor в нарушениях законодательства

влада США звинуватила Hyundai Motor у порушеннях законодавства про дитячу працю

За інформацією Міністерства праці США, південнокорейський виробник і постачальник автозапчастин Hyundai Motor використовує дитячу працю на заводах в Алабамі, що є протизаконним

Міністерство праці США заявило, що дочірня компанія південнокорейського концерну SL Alabama LLC наймала на роботу неповнолітніх співробітників на заводі в Александер-Сіті, тим самим порушуючи федеральне законодавство. Це випливає із заяв, поданих в Окружний Суд США По середньому округу штату Алабама, повідомило Reuters 23 серпня 2022 року.

З матеріалів суду, на які посилається інформаційне агентство, відомо, що з листопада минулого року роботодавець «неодноразово порушував» трудові норми, використовуючи на виробництві дитячу працю і залучаючи до роботи «неповнолітніх у віці до 16 років». Факти порушень викладені на шести сторінках скарги, складеної Міністерством оборони країни.

У коментарі для Reuters компанія SL Alabama визнала факт використання дитячої праці на заводі, який випускає фари, задні ліхтарі та інші комплектуючі для Hyundai і її дочірньої компанії Kia . Водночас у SL стверджують, що неповнолітніх наймала стороння рекрутингова фірма.

Викриття південнокорейського виробника почалися через місяць після публікації Reuters про використання дитячої праці на іншому заводі автозапчастин в Алабамі, яким керує дочірня компанія Hyundai SMART Alabama LLC. У Мінпраці штату тоді заявили, що узгодять свої дії з федеральною владою і займуться розслідуванням порушень трудового законодавства.

Виявлення аналогічних порушень у другого Постачальника Hyundai свідчить про розширення контролю за трудовою практикою автовиробника в США. У Hyundai заявили, що» не допускають незаконної практики працевлаштування ні в одному підрозділі", дотримуються всі місцеві, державні і федеральні закони Америки.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Hyundai вкладе 400 мільйонів доларів в інститут штучного інтелекту на базі Boston Dynamics.