Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Миниатюрное роботизированное хирургическое устройство Virtual Incision отправится в космос

Virtual Incision, мініатюрний роботизований хірургічний пристрій, у 2024 році вирушить у космос

Стало відомо, що на 2024 рік в рамках демонстраційної місії заплановано тестування в космосі медичної роботизованої техніки від корпорації Virtual Incision

Корпорація Virtual Incision, що займається виробництвом медичної техніки, та, що відкрила для світу мініатюрну роботизовану хірургію (RAS), оголосила, що платформа MIRA™ пройде тестування в космосі в 2024 році, про це повідомив новинний портал Business Wire 2 серпня 2022 року. Дослідження платформи буде проведено в рамках технологічної демонстраційної місії на борту Міжнародної космічної станції (МКС). Тестування стало можливим завдяки гранту, отриманому від NASA.

Генеральний директор Virtual Incision, Джон Мерфі, описав платформу RAS як розробку "забезпечує потужність мейнфреймової роботизованої хірургічної техніки в маленькому розмірі з завданням забезпечення RAS доступним для операційних у всіх частинах планети. MIRA, яка підкорила Космос , дасть всім повірити в те, що для неї немає перешкод у вигляді відстаней".

MIRA ще не можна купити, платформа знаходиться на останній стадії клінічних випробувань в США , з урахуванням дозволу Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США потрапляння на ринок. Маленькі розміри пристрою і вага близько 2 футів привертають увагу медичних працівників і роблять MIRA ідеальним у випадках використання в невеликих просторах і вимог на борту МКС. У космосі, в експериментальному відсіку розміром з мікрохвильову піч, MIRA буде виконувати все те, для чого вона і була створена – різати штучні тканини, що імітують тканини живих істот і маніпулювати маленькими об'єктами.

Шейн Фаррітор, співзасновник і технічний директор Virtual Incision, сказав: «НАСА ставить перед собою великі цілі щодо місій, що тривають місяцями і роками і воно зацікавлене в технологіях, які можуть допомогти на МКС. MIRA добре працює в RAS, це пристрій майбутнього, який все більше і більше пов'язаний з космосом».

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що сіамських близнюків розлучили за допомогою віртуальної реальності.