Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Amazon One представляет технологию сканирования ладони

Amazon one представляє технологію сканування долоні, яка дозволить робити покупки без ID

Надійшли новини про те, що Amazon пропонує новітню технологію, яка підтверджує вік клієнта, щоб оплачувати покупки, за допомогою сканування долоні без ID документа

У багатьох країнах для того, щоб придбати ряд продуктів, людям потрібно довести, що вони досягли певного віку, або надати посвідчення особи для інших причин. З новою технологією Amazon One більше не доведеться турбуватися про це, тому що знадобиться, буквально, тільки долоню для сканування. Новину повідомив The Verge 22 травня 2023 року.

Amazon представила новий інструмент, який дозволить купити напій або квиток в кіно, не надаючи посвідчення особи (ID). Новинка представлена у вигляді технології оплати за допомогою сканування долоні, яка називається Amazon One. Вона вже широко застосовується в магазинах Amazon і Whole Foods для швидкої і зручної оплати покупок.

Отримавши оновлення, Технологія стала здатна перевіряти вік клієнта, який хоче придбати алкоголь або інші товари, для яких потрібно бути старше 21 року. Для цього потрібно зареєструватися в сервісі Amazon One і надати йому особисті дані, включаючи фото долоні, посвідчення особи, платіжну інформацію і Селфі.

Сервіс аналізує унікальні особливості долоні, такі як лінії, борозенки та вени, і зберігає їх у хмарі. Це означає, що з моменту реєстрації та обробки отриманої інформації, потенційний повнолітній клієнт може піти в бар або магазин, де є пристрій Amazon One. Клієнту потрібно просто провести рукою над пристроєм, і воно розпізнає особистість користувача. Бармен або касир бачать на екрані повідомлення «21+» і Селфі клієнта. Після того, як» замовлення " буде зроблено, клієнт знову проводить рукою над сканом, щоб оплатити товар.

Представники Amazon стверджують, що ця технологія є безпечною та захищеною, оскільки вона використовує лише долоню, а не обличчя чи відбитки пальців. Також наголошується, що користувач має право видалити дані з сервісу в будь-який час. 

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Amazon запускає інноваційну платформу для покупки реальних товарів з ігор і додатків. А також наша редакція повідомила , що Amazon планує запропонувати перегляд авторських оригінальних фільмів і серіалів на сторонніх сайтах.