Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Баба – Яга и Избушка на курьих ножках могут появиться в LEGO

у наборах LEGO можуть з'явитися Баба-Яга і хатинка на курячих ніжках

Новина: в наборах LEGO незабаром можуть з'явиться Баба – Яга і хатинка на курячих ніжках. Художник Артем Бізяєв подав заявку в ЛЕГО на створення ігрового набору за мотивами російських казок

Талановитий художник Артем Бізяєв подав повторну заявку в Lego Ideas на створення ігрового набору за мотивами російських казок. Його перша спроба виявилася невдалою, незважаючи на те, що його проект зміг набрати необхідну за умовами конкурсу кількість голосів.

Першу заявку Артем направив ще в січні 2021 року. У презентації до проекту Артем вказав, що лісові відьми популярні не тільки в Росії, Україні та Білорусії, але і в багатьох інших країнах світу. У конструкторі художник пропонував втілити мініатюрну хатинку на курячих ніжках з воронячим гніздом на даху. У числі персонажів, запропонованих Бізяєвим, була не тільки Баба-Яга, а й Василиса Премудра, жабеня Вова і кіт Баюн. За його задумом в наборі Лего відтворюється сюжет відомої російської казки» Василиса Премудра", в якій молода дівчина змушена ховатися від злої мачухи у володіннях Баби-Яги.

Всього за кілька місяців проект, створений за мотивами слов'янської міфології, отримав неймовірну популярність на пострадянському просторі, і зумів зібрати понад 10 тисяч голосів, необхідних для його розгляду членами експертного журі. Однак незважаючи на це, Баба-Яга все ж програла в конкурсі іншим роботам. Про це стало відомо 15 Жовтня. Але, художник не зневірився і вирішив подати повторну заявку в LEGO Ideas. За перші кілька днів вона отримала понад тисячу голосів.

Перше місце в конкурсі Lego Ideas First 2021 завоював проект набору з джазовим квартетом. Друге місце завоювала заявка, створена за мотивами серіалу «Офіс». Третє місце отримав проект, присвячений казці про Білосніжку і семи гномів. Але через кілька годин після оголошення результатів на сайті Лего з'явилася інформація про те, що заявка з Білосніжкою буде розглядатися повторно, так як компанія сумнівається в доцільності її запуску в Виробництво . Всього ж у конкурсі взяли участь 57 робіт.