Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Новые технологии и новости этой сферы

9 фактів у галузі технологій, які ви повинні знати сьогодні

У нашій новій статті можете дізнатися про технологічну сферу, нові гаджети та популярні компанії, а також про 9 факторів у цій сфері у 2022

Перший тиждень лютого ознаменувався інтригами і казусами серед відомих компаній і їх власників. Нижче наведено добірку найцікавіших фактів початку місяця, які можуть вплинути на ваш Бізнес . Читайте, обговорюйте та діліться.

  1. Sony оголосив угоду про придбання Bungie, бренду, який створив гру "Halo". Угода вартістю $ 3,6 млрд. є останньою в низці злиттів у сфері відеоігор, після придбання Activision з боку Microsoft та покупки Zynga від Take-Two Interactive.
  2. «велике звільнення» дає роботодавцям смак власних ліків. Протягом десятиліть організації вимагали від співробітників повної лояльності, але при цьому ставилися до них як до одноразових речей. (Деякі співробітники Amazon , наприклад, кажуть, що компанія не часто заохочує лояльність підвищенням або просуванням по службі). Тепер прийшов час розплати.
  3. Джо Роган вибачився перед Spotify за дезінформацію про Covid-19 . Висунувши Spotify на перший план найбільших дебатів щодо Big Tech, ведучий подкасту також вибачився за те, що Ніл Янг та Джоні Мітчелл вважали за необхідне видалити свою музику на знак протесту.
  4. Instacart і Gopuff переходять від бакалії до їжі на винос. Додаючи готові до вживання страви, такі як піца та смажені кури, Instacart та Gopuff вступають на територію Uber і DoorDash, і аналітики прогнозують важку боротьбу за послуги швидкої доставки.
  5. Безкоштовний дитячий садок Джеффа Безоса розширюється на нові регіони. Академія Безоса, дошкільний заклад у стилі Монтессорі, який повністю фінансується засновником Amazon, відкриє нові розділи у Флориді та Техасі.
  6. 24-річна дівчина заробила $300 000, продаючи NFT. Лана Деніна була студенткою коледжу, яка працювала на кількох роботах, коли вперше відкрила NFT у 2020 році. Після місяця вивчення підручників з NFT і криптовалютним платформам вона продала свою першу партію і з тих пір заробила сотні тисяч доларів.
  7. Додаток для знайомств Grindr зник з App Store Apple у Китаї. Bloomberg повідомив, що програма зникла з китайського магазину додатків, і її не можна знайти в деяких китайських магазинах для Android .
  8. Популярний виробник автофургонів представив замовний фургон Mercedes -Benz Sprinter вартістю в $400 000. Компанія Advanced RV, що займається переобладнанням Mercedes-Benz Sprinter під замовлення, розробила фургон з кедрової обшивкою, кухнею, ванною і невеликим «гаражем».
  9. Роберт Джордан приступає до роботи в якості нового генерального директора Southwest Airlines.