Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Samsung готовит «революционное» обновление камеры

Samsung готує» революційне " оновлення камери для Galaxy S24 Ultra

Надійшли новини про те, що Galaxy S24 Ultra отримає поліпшену камеру 200 Мп з високою роздільною здатністю і зумом, яка буде робити знімки з деталізацією, що перевершує людське око

Відомо, що Samsung готує чергову новинку для клієнтів. Компанія розробляє новітній смартфон Galaxy S24 Ultra, який має всі шанси на те, щоб стати одним з кращих за якістю камери. Одне те, що вона отримає 200 Мп, викликає захоплення. Новину повідомив TomsGuide 25 червня 2023 року, посилаючись на Galaxy Club.

Камера Galaxy S24 Ultra заснована на сенсорі ISOCELL HP1. Раніше компанія вже представила технологію, тому вона не є чимось новим. Сенсор обумовлюється наявністю ChameleonCell, що адаптує розмір пікселів в залежності від умов освітлення. Це означає, що камера робить яскраві і чіткі знімки при денному світлі і при слабкому освітленні. На жаль, в даний час доводиться покладатися на чутки, і вони свідчать, що Galaxy S24 Ultra отримає основну камеру на 200 мегапікселів, що, буквально, буде перевершувати людський зір. Передбачається, що камера отримає 5-кратний оптичний зум.

Дата виходу новинки запланована на 2024 рік. Крім гучної камери, Galaxy S24 Ultra отримає інші поліпшення в порівнянні з попередником S23:

  • Екран діагоналлю 6,9 дюйма і частотою оновлення 120 Гц
  • Процесор Snapdragon 898 або Exynos 2200
  • Акумулятор на 5000 мАг

Також очікується, що смартфон буде підтримувати стилус S Pen, але продаватися він буде окремо. Компанія планує поліпшити фронтальну камеру для Селфі, причому встановивши її певним чином, щоб зробити дизайн смартфона більш елегантним і мінімалістичним.

Є підстави вважати, що телефон буде поставлятися в трьох розмірах зі значним оновленням моделі Ultra. Новинка обіцяє стати одним з кращих смартфонів на ринку за якістю камери. Такі деталі, як вартість і точна дата виходу залишаються невідомими.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що витік зображень Galaxy Z Fold 5 показав, як буде виглядати новий смартфон. А також наша редакція повідомила , що Samsung готує презентацію складних телефонів Galaxy Z Fold 5 і Galaxy Z Flip 5.