Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Индия планирует сделать крупнейшую государственную страховую компанию публичной

Індія планує зробити найбільшу державну страхову компанію публічною

Індія поділилася планами змін у політиці страхових компаній: що це означає І чого очікувати

Https://worldbank.org.ua/ ділиться планами Індії щодо змін у політиці страхових компаній.

" одне з найбільших запланованих первинних публічних акцій в Індії – первинне розміщення акцій державної корпорації страхування життя – заплановано на березень », — повідомив CNBC міністр доходів країни.

Незважаючи на те, що розмір розміщення ще не відомий, успішне IPO найбільший індійський страховик може значною мірою допомогти уряду досягти своїх цілей щодо дезінвестування у фінансовому році, який закінчується 31 Березня.

«я думаю, що на даний момент ідея полягає в тому, щоб можна було і вивести акції, і зібрати гроші за 1 місяць – березень», — сказав Тарун Баджадж, міністр доходів Індії, в інтерв'ю Танвіру Гіллу з CNBC. "Я думаю, що ми перевищимо переглянуті розрахункові показники, які були вказані в бюджетних документах».

Під час оголошення на цьому тижні бюджету на фінансовий рік, що починається 1 квітня, уряд встановив скромну мету по дезінвестиціях в розмірі 650 млрд.рупій ($8,7 млрд.). На поточний рік воно переглянуло свою мету з 1,75 трлн. рупій до 780 млрд. рупій.

Баджадж пояснив, що це не буде «питанням життя і смерті», якщо продаж акцій LIC відбудеться в квітні, а не в березні. "Ми заробимо більше в наступному фінансовому році, і я думаю, що тоді буде потрібно багато ресурсів», — додав він.

Місцеві ЗМІ з посиланням на державного чиновника повідомили, що індійський уряд може подати проспект IPO для LIC в Раду з цінних паперів і бірж Індії до наступного тижня, що дозволить розкрити більш детальну інформацію про розмір угоди.

Згідно з офіційними даними, в поточному фінансовому році уряд залучив близько 120,3 млрд.рупій в рамках дезінвестицій, що все ще значно нижче переглянутої мети.

У жовтні Індія успішно продала збиткового національного флагмана Air India компанії Tata Sons, яка є холдинговою компанією одного з найбільших конгломератів країни Tata Group.

Баджадж повідомив CNBC, що уряд має ряд угод про дезінвестування, які можуть завершитися в наступному фінансовому році і допомогти йому досягти скромної мети в 650 млрд.рупій, включаючи Bharat Petroleum Corporation Limited, Shipping Corporation і Container Corporation of India.

«якщо ми зможемо укласти ці угоди, Я впевнений, що ми зможемо досягти поставлених цілей. Стратегічні дезінвестиції-це трохи складний процес, і кожна з угод досить складна сама по собі, як ми бачили на прикладі Air India», — сказав він. "Але завдяки тому, що Air India та кілька інших компаній пройшли минулий рік, ми багато чому навчилися в цьому процесі».

«у наступні роки ми зможемо зробити це набагато швидше», — додав він.

Досі найбільшим IPO в Індії був продаж акцій Paytm на суму $2,5 млрд., що склало близько 186 млрд. рупій за поточним обмінним курсом.