Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Стартап Yonghui Fresh Food собирается привлечь 200 миллионов долларов до IPO

Стартап Yonghui Fresh Food, Підтримуваний Tencent, збирається залучити 200 мільйонів доларів до IPO

Стало відомо, що первинне публічне розміщення акцій стартапу Yonghui Fresh Food на 1,5 мільярда доларів планується провести в Гонконзі вже в наступному році

Yonghui Fresh Food-швидкозростаюча філія найбільшого роздрібного конгломерату Китаю, орієнтована на Бізнес - сегмент. У 2023 році цей Стартап з постачання продуктів харчування планують першу публічну акцію на 10 млрд юанів (1,5 млрд доларів), а напередодні цього прагне залучити 200 млн доларів інвестицій, повідомило видання Bloomberg 23 серпня 2022 року з посиланням на власне джерело, знайоме з цим питанням.

За даними видання, компанія вже веде переговори з фінансовими консультантами в Гонконзі. Предмет переговорів-лістинг, який може відбутися у другому кварталі 2023 року. Yonghui, Підтримуваний Sequoia Capital, Hillhouse Capital і Tencent Holdings Ltd, приєднався до інших китайських стартапів, зацікавлених у поповненні фінансових резервів. 

Така необхідність виникла через тривалий коронавірусний карантин і уповільнення економічного зростання, що негативно вплинуло на споживчий попит. 

Китай продовжує боротися з Covid-19 за допомогою жорстких обмежень. Тривалі збої в роботі через карантин по всій країні завдали серйозної шкоди харчовій промисловості. За словами експертів, Yonghui Fresh Food впорався з ситуацією завдяки орієнтованості на корпоративних клієнтів. 

Yonghui постачає свіжі продукти Bank of China Ltd, нафтогазовому гіганту PetroChina Co та іншим великим клієнтам. Компанія працює в 20 регіонах Китаю і не приховує, що нинішній рік став для неї прибутковим. 

На електронні листи і дзвінки Bloomberg з проханням прокоментувати збір коштів і деталі майбутнього IPO представники Yonghui не відповіли. Експерти вважають, що залучений капітал необхідний гравцеві, щоб вийти на нові ринки і зберегти прибутковість в умовах жорсткої конкуренції, в тому числі в онлайн-сегменті.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що  Meta інвестує в Take App, Сінгапурський стартап, який допомагає авторам здійснювати продажі через WhatsApp .