Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Apple выпустил первую в мире зарядку с USB

Apple випустив першу в світі зарядку з USB Power Delivery 3.1 потужністю від 140 Вт

Новина: зарядний пристрій USB Power Delivery 3.1 потужністю від 140 Вт випущена компанією Apple. Використовуватися може не тільки спільно з Еппл гаджетами, але і з будь-якими іншими ноутбуками

В комплекті з шістнадцяти дюймовим MacBook Pro Компанія засновника Стіва Джобса планує поставляти інноваційний зарядний пристрій, потужність якого складе 140, 180 і 240 Вт. Його ключовою особливістю є відповідність USB Power Delivery 3.1. Нагадаємо, що характеристики і вимоги цього стандарту були затверджені на початку цього року. За наявною інформацією, блок живлення можна буде отримати не тільки разом з оновленим ноутбуком, але і придбати його окремо всього за 99 доларів.

Застосування в заряднике USB PD 3.1, означає, що воно може використовуватися не тільки спільно з Еппл гаджетами, але і з будь-якими іншими ноутбуками, які підтримують даний стандарт подачі електроживлення. Аналогічна ситуація йде, і з зарядками для сторонніх девайсів – при необхідності вони підійдуть для MacBook Pro.

Використовувані сьогодні адаптери потужністю понад 100 Вт в більшості випадків базуються на пропрієтарних стандартах передачі заряду. Це означає, що вони можуть використовуватися для підзарядки неоригінальних гаджетів, однак, роблять це з мінімальною швидкістю. У деяких випадках док-станції в 120-130 Вт і зовсім виявляються несумісними з комп'ютерами сторонніх виробників.

Розповідаючи про революційний зарядний пристрій, представники Apple приділили особливу увагу тому, що воно створено на базі компонентів, які використовують нітрид галію – gan. Як зазначається, застосування GaN дозволяє створювати не тільки потужні, але і компактні зарядки на базі традиційних технологій.

Крім особливостей і характеристик зарядки американський бренд також підтвердив наявність у нового Макбук про відразу чотирьох портів Thunderbolt 4. Однак, щоб заряджати батарею ноутбука з максимальною швидкістю виробник рекомендує використовувати MagSafe 3 і 140-Вт адаптер, так як Thunderbolt 4 не підтримують заряд більше 100 Вт.