Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

На продажу выставлены эксклюзивные прототипы гаджетов Apple

3 листопада 2021 аукціонний дім Bonhams виставить на продаж ексклюзивні прототипи гаджетів Apple

Новина: ексклюзивні прототипи гаджетів Apple будуть виставлені на аукціоні Bonhams 3 листопада 2021. Пристрої тестувалися Еппл в 1993-1995, але так і не потрапили на полиці магазинів

Приватний аукціонний будинок Bonhams ( Великобританія ) планує виставити на торги ексклюзивний прототип КПК VideoPad 2 – в силу обставин цей пристрій так і не потрапило на полиці магазинів. Аукціон відбудеться вже 3 листопада.

Apple VideoPad – персональний цифровий помічник (КПК). Девайс створювався за начерками Джона Скаллі (в той час працював генеральним директором Еппл). Відомо, що в період з 1993 по 1995 рр.компанія тестувала відразу три версії пристрою - VideoPad 1, VideoPad 2 і VideoPad 3. Але проект був закритий, як неперспективний, за особистим розпорядженням Стіва Джобса, який повернувся до управління Apple в 1997 році.

Як вказується в описі до лоту, VideoPad 2 – це єдиний зберігся до сьогоднішнього дня концептуальний прототип пристрою. На відміну від першого покоління гаджетів друга версія отримала відкидну кришку з двома екранами. Судячи з усього, цифровий помічник також має вбудовану камеру для відеоконференцій, два динаміка, вхід для підключення телефонного кабелю і роз'єм для карти пам'яті. За попередніми даними початкова ціна VideoPad 2 буде знаходитися в межах від 8 до 12 тисяч доларів (570-850 тисяч рублів).

У числі ексклюзивних лотів листопадового аукціону також заявлені прототипи першої версії iPad і Macintosh, рукописний лист Стіва Джобса. Представники Bonhams не уточнюють, хто є поточним власником пристроїв, при цьому повідомляється, що всі гаджети пройшли експертизу на справжність.

Як відзначають багато експертів, час для проведення торгів підібрано просто ідеально. Останні презентації Apple наочно демонструють той факт, що американський виробник дуже прихильно дивиться на «повернення до свого коріння» і навіть готовий повернути «деякі класичні речі з епохи Стіва Джобса». Зокрема, йдеться про новий Mac Pro Cube, анонс якого запланований на літо 2022 року.