Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Каннский международный кинофестиваль

17 - 28 травня 2022 р в Каннах, Франція, пройде Каннський міжнародний фестиваль

Lindeal підготував для Вас статтю про Каннський міжнародний кінофестиваль, який можна і потрібно відвідати, а так само стежити за новинами звідти! Дата, час, місце і інформація про спікерів чекають вашої уваги в статті

Щорічно, в кінці травня, в одному з найбільш ідилічних і красивих місць французької Рив'єри, в Каннах, проходить Міжнародний кінофестиваль. Журі з авторитетних експертів і професіоналів галузі на два тижні, з 17 по 28 травня зберуться на одному майданчику, щоб вибрати кращі фільми , кращих акторів і актрис, кращих режисерів, гідних стати володарям знаменитої Золотої пальмової гілки.

Основні покази фільмів, що беруть участь в конкурсному відборі, вже традиційно пройдуть на бульварі Круазетт, в Палаці фестивалів і конгресів. Незважаючи на те, що спочатку Фестиваль призначався виключно для професіоналів ринку, в Каннах щорічно збирається кілька десятків тисяч любителів кіно, які розраховують зустрітися і отримати автограф від відомих акторів і режисерів.

У 2022 році Каннський фестиваль пройде вже в 75 разів. Також як і в минулі роки, він обіцяє стати одним з найбільш широко висвітлюваних подій в світі. Щоб досягти такого високого статусу, протягом всієї своєї історії кінофестиваль залишається вірним своїй головній місії-привертати увагу широкої громадськості до фільмів, сприяти розвитку кіноіндустрії, представляти нові імена і таланти на міжнародному рівні.

Шанувальники кіно також можуть відвідати численні майстер-класи, триб'юти або виставки, присвячені світу кіно. Так, наприклад, в 2021 році гостям Канн було запропоновано відвідати сеанси «Rendez-vous», щоб провести час в компанії таких видатних артистів, як: Бонг Джун Хо, Метт Деймон, Стів Маккуїн, Ізабель Юппер, Марко Беллоккіо і Джоді Фостер, які були нагороджені пальмовою гілкою за видатні досягнення в кіноіндустрії.

Кожне нове видання міжнародного кінофестивалю представляє світові нові видатні проекти, відкриває різні культури, таланти, об'єднує професіоналів і журналістів по всьому світу для прославлення і широкого поширення ексклюзивних фільмів, в яких в тому чи іншому вигляді знаходять відображення гострі проблеми і актуальні питання нашого часу.