Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Petrobras столкнулась с угрозами в отношении активов

Petrobras зіткнулася з погрозами щодо активів, і тепер посилює безпеку на нафтопереробних заводах

Надійшли новини про заворушення в Бразилії, які певним чином стосуються нафтопереробної галузі країни, на тлі чого значно посилена охорона заводів

Бразильська нафтогазова компанія Petroleo Brasileiro sa переглянула заходи безпеки заводах після того, як зіткнулася з погрозами щодо активів. Притому організація наполягає на тому, що діяльність ведеться в звичному режимі. Про цю новину повідомив Reuters 9 січня 2023 року, посилаючись на анонімні джерела.

Керуючись девізом «наша мета – постачати енергію, що забезпечує процвітання, етичним, безпечним і конкурентоспроможним способом», компанія Petroleo Brasileiro sa веде свою діяльність з 1953 року. Маючи унікальну особистість та виразний імідж, компанія регулярно працює над стратегічним активом для досягнення цілей зростання та інтернаціоналізації.

Згадані загрози простежувалися в повідомленнях з боку осіб, які є прихильниками колишнього президента Бразилії, що було виявлено в соціальних мережах розвідувальним підрозділом Petroleo. Минулої неділі в конгресі були влаштовані заворушення з боку згаданих осіб, які прорвалися в президентський палац і Верховний Суд , щоб вчинити погром і шкоду. Ситуація нагадала подію початку 2021 року, коли щось подібне сталося в США .

Спостережувані загрози на адресу компанії Petrobras торкнулися активів нафтопереробних заводів Сан-Паулу, Ріо-де-Жанейро і Парана. Представництво даного найменування тісно співпрацює з приватною Службою безпеки і поліцією штату. Минулої неділі керівництво підкреслило, що діяльність нафтопереробних заводів ведеться в звичайному режимі, також як і не припиняться поставки палива до Бразилії. У Ріо-де-Жанейро на завод Reduc направлені додаткові сили, щоб подбати про зміцнення безпеки.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що нафтопереробна компанія PBF Energy оголосила про викуп власних акцій.