Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

AstraZeneca купит американскую биофармацевтическую компанию CinCor Pharma

AstraZeneca купить американську біофармацевтичну компанію CinCor Pharma за 1,8 млрд. доларів

AstraZeneca ділиться новинами про укладення остаточної угоди про придбання CinCor, яка займається розробкою препарату Baxdrostat, закріплюючи позиції в охороні здоров'я

У поточний понеділок стало відомо про наміри AstraZeneca придбати американську біофармацевтичну фірму CinCor Pharma Inc. Це дозволить першій зміцнити портфель препаратів для серця і нирок. Передбачається, що сума угоди складе близько 1,8 млрд.доларів. Про цю новину повідомив Reuters 9 січня 2023 року.

AstraZeneca є всесвітньо відомою фармацевтичною компанією британо-шведського походження. Керуючись гаслом» Ми трансформуємо майбутнє охорони здоров'я, розкриваючи можливості науки для людей, суспільства і планети", компанія концентрується на користі, яку вона може принести кожному своєму пацієнтові завдяки науковим відкриттям.

CinCor характеризується в якості біофармацевтичної компанії, що знаходиться на клінічній стадії розробок Baxdrostat для лікування гіпертонії і серцево-ниркових захворювань. Препарат Baxdrostat розроблений для поліпшення лікування пацієнтів, які страждають гіпертонією або високим кров'яним тиском.

AstraZeneca заявила про готовність заплатити 26 доларів за акцію CinCor готівкою. На момент закриття торгів у п'ятницю виручка останньої складе близько 120%. У пропозицію також включено умову неторгованого права на 10-доларову за акцію готівкою. Останнє підлягає виплаті органам Baxdrostat від CinCor. Також ця пропозиція демонструє премію в розмірі 206% до акцій CinCor на момент закриття торгів у п'ятницю.

Baxdrostat є провідним препаратом наступного покоління, оскільки він має високу селективність і позбавляє людину від ускладнень через кортизол. У повідомленнях на сайті AstraZeneca зазначено, що компанія уклала остаточну угоду про придбання CinCor Pharma, Inc., що займається розробкою нових методів лікування резистентної і неконтрольованої гіпертензії, а також хронічного захворювання нирок.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що британська компанія C4x Discovery підписує Ліцензійну угоду з AstraZeneca на 400 млн.доларів.