Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Состоятельные россияне теперь предпочитают отправляться в круизные путешествия

заможні росіяни тепер вважають за краще вирушати в круїзні подорожі в якості відпочинку

Російські круїзні компанії діляться новинами про масивному пасажиропотоку з боку внутрішнього туристичного сектора, тому що громадяни РФ не можуть собі дозволити закордонні поїздки

Очевидно, що російським громадянам зовсім непросто виїжджати за кордон на відпочинок на тлі різних санкцій і геополітичної ситуації. Однак люди знайшли вихід: наплив клієнтів спостерігається на круїзних лайнерах, оператори яких підтверджують збільшення пасажиропотоку на 30-40 %. Цю новину повідомив Yahoo 8 січня 2023 року, посилаючись на Business Insider.

Згідно зі статистикою російських ЗМІ, протягом 2022 року спостерігався значний наплив клієнтів круїзних лайнерів. Представник круїзної компанії "Інфофлот «поділився тим, що попит на подорожі охарактеризувався як» дійсно високий", коли судна були стабільно завантажені на 95 %.

Великою популярністю користувалися річкові круїзи, що надаються організацією Cruise House. Літні подорожі 2023 року практично розпродані. Примітно, що послуга круїзних компаній користувалася невеликим попитом з боку іноземних туристів, не більше 40% пасажиропотоку. З плином 2022 року ця цифра спочатку впала майже до нуля, потім круїзи знову стали успішною діяльністю на тлі припливу внутрішніх туристів.

Великим попитом цей вид відпочинку тепер користується у заможних клієнтів, які раніше вважали за краще закордонний відпочинок. Директор "Інфофлоту" поділився, що забезпечені замовники пред'являють серйозні вимоги до розміщення та обслуговування, вважаючи за краще нові судна.

Відомо, що доступні поїздки в Таїланд , але далеко не всі можуть собі таке дозволити. ЄС перекрив доступ до в'їзду з боку російських громадян, також Туреччина значно ускладнила перетин кордонів. Така ситуація усталилася на тлі загострилися в лютому 2022 року російсько-українських відносин.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що супер'яхта Ritz-Carlton готова до дебютного семиденного круїзу: перший погляд на судно.