Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Stellantis продемонстрировала новый роскошный электромобиль

Stellantis показав новий розкішний електричний пікап Ram 1500 Revolution EV

Надійшли новини про демонстрацію розкішного електропікапа, над яким гарненько попрацював виробник Stellantis, виступивши в якості гідного конкурента Ford і Chevrolet

Stellantis отримала можливість продемонструвати авторський електричний пікап в рамках виставки CES 2023. Новинка обумовлюється масою деталей, які гарантують комфорт для водія і пасажирів, включаючи додаткові ряд сидінь і кінопроектор. Цю новину повідомив Tech Crunch 8 січня 2023 року.

Stellantis NV є молодим транснаціональним автовиробником, який сформувався в 2021 році. Виникненню фірми сприяло злиття італійсько-американського Fiat Chrysler Automobiles і французького Groupe PSA. Представлена новинка у вигляді Ram 1500 Revolution BEV трохи відходить від основної ідеї виробництва компанії, яке буде запущено до наступного року. Продемонстрований електропікап від Stellantis претендує на звання гідного конкурента Ford і Chevrolet .

На демонстрації новинки особливу увагу до себе прикували двері салону, бічні дзеркала, надруковані на 3D-принтері, кінопроектор, електрохромний дах, особистий помічник, Регульований і знімний нижній дисплей, відкидні сидіння, і ін.

Электрический пикап Ram 1500 Revolution EV

При проектуванні електромобіля належну увагу було приділено його аеродинамічним властивостям. Подовжений кузов дозволяє вмістити додатковий ряд сидінь, щоб в транспортному засобі вмістилося шість чоловік в кабіні. Передбачається, що Ram 1500 Revolution BEV здатний збільшити запас ходу до 160 км за 10 хвилин швидкої зарядки.

Автомобіль оснащений світлодіодними камертонними фарами, а в дизайн внесені деякі зміни у вигляді осучаснених значків. Цікавою деталлю пікапа є відсутність центральної стійки. Це сприяє відкриттю дверей в стилі салону. Бічні дзеркала менше класичного варіанту, що було потрібно для поліпшення аеродинаміки. Притому вони використовують цифрову камеру для захоплення оточення, а ще виготовлені з деталей, надрукованих на 3D-принтері.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Stellantis закриває спільне підприємство з китайською Gac.