Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Роскошный показ Ральф Лорен в Голливуде

Ральф Лорен вперше влаштував розкішний показ мод у Голлівуді

Найвідоміший модельєр влаштував грандіозне шоу в Каліфорнії: серед гостей-зірки, а серед моделей-малюки, що викликають непідробний захват

Корінний Нью-йоркець, Ральф Лорен вперше зважився на показ в західному узбережжі, і здобув великий успіх. Захід пройшов грандіозно, в якості гостей прийшли великі знаменитості , які згодом з теплом відгукнулися про модельєра, повідомив Bloomberg 14 жовтня 2022 року.

Ральф Лорен продемонстрував колекцію, відточену до ідеалу розкіш з притаманними модельєру сильними західними акцентами: ковбойські капелюхи і черевики гармонійно вписалися в навколишній простір. А почалося все з коктейлю і закусок, доставлених з ресторану, яким володіє Лорен, в очікуванні прибуття двохсот спеціально запрошених гостей. Серед гостей була найвідоміша пара-Бен Аффлек і Дженніфер Лопес, а також подружжя Ештон Катчер і Міла Куніс, захід відвідав Сильвестр Сталлоне і безліч інших іменитих акторів і співаків. Також на показі були присутні популярні представники TikTok і клієнти Ральфа Лорена.

Безпосередньо показ почався з безлічі ковбойських капелюхів, потертих джинсів і черевиків, які поступово перетікали в модний одяг, як довгі яскраві спідниці і обтягуючі сукні з вирізами. Особливий захват випробували гості, коли на подіум вийшли маленькі дітки, кожен з яких тримав за руку свого супроводжуючого дорослого, одягнені в класичний одяг Лорен: твідові Жакети, Светри, Сорочки на гудзиках в тонку смужку і білі шорти, а один малюк охоче роздавав «п'ять» всім зустрічається на шляху.

Показ, на якому були представлені моделі з декількох ліній Ральфа Лорена, включаючи чоловічий та дитячий одяг, завершився тим, що всі моделі повернулися, щоб зібратися у внутрішньому дворику, до якого приєднався Лорен, коли він вийшов під оплески.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що галерея Уффіці подала в Суд на модельєра Готьє за використання зображення Боттічеллі.