Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Разработано ИИ приложение WinGPT

розроблено ШІ додаток WinGPT, яке працює на старому Windows 3.1

Підступили новини про те, що з'явився додаток WinGPT, яке підключає комп'ютери з Windows 3.1 до сервісу ChatGPT від OpenAI і дає можливість вести діалог зі штучним інтелектом

Комп'ютери з операційною системою Windows 3.1 давно застаріли. У них повністю упущені можливості запускати сучасні програми та ігри. І все ж ніхто не забув про шанувальників «ретро-технологій», тому що саме вони зможуть поспілкуватися в чат-ботом на «древніх» пристрої завдяки додатку WinGPT, яке підключає стару систему до сервісу ChatGPT від OpenAI . Новину повідомив The Verge 26 червня 2023 року, посилаючись на Y Combinator.

Додаток WinGPT створено анонімним розробником, який раніше випустив клон гри Wordle для Windows 3.1 під назвою Windle. Він пояснив, що йому подобається експериментувати з можливостями старих операційних систем, показуючи, що ті здатні на більше, ніж здається.

Сервіс Chatgpt від OpenAI є одним з найбільш просунутих і популярних в області генерації тексту на основі нейронних мереж, імітуючи різні стилі письма, створюючи різні види творчості. ChatGPT доступний через API для розробників, чим, власне, і скористався анонімний умілець. Автор WinGPT описує це створення, як додаток, який підключається до сервера OpenAI і передає повідомлення зі старого комп'ютера на адресу ChatGPT. Ретро-додаток написаний мовою C і працює на будь-якому комп'ютері з Windows 3.1 або новішої версії. WinGPT підтримує захищене з'єднання TLS 1.3, а це значить, що користувачеві не буде потрібно додатковий Сучасний комп'ютер для роботи з ChatGPT.

Особливість WinGPT в тому, що він має простий і зрозумілий інтерфейс: у верхній частині вікна розташувалася історія листування з ChatGPT, а в нижній частині – поле для введення своїх повідомлень. Варто зазначити, що через обмежену пам'ять комп'ютера відповіді ChatGPT будуть короткими та без урахування контексту попередніх повідомлень.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Mercedes -Benz впроваджує чат-бот ChatGPT у свої автомобілі. А також наша редакція повідомила , що OpenAI представляє нові функції та знижує ціни на GPT-3.5-turbo та GPT-4.