Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Meta анонсирует подписку Quest Plus

Meta оголошує підписку на Quest Plus, пропонуючи безкоштовні ігри для VR

Meta ділиться новинами про наявність підписки, яка обіцяє бонус у вигляді надання щомісяця двох ігор для гарнітури віртуальної реальності Quest на безкоштовній основі

Стало відомо про нову пропозицію з боку компанії Meta , що передбачає введення платної підписки Quest Plus. Марк Цукерберг особисто оголосив про нововведення, підкресливши, що послуга буде коштувати 7,99 доларів на місяць, пропонуючи натомість пару безкоштовних ігор для авторської гарнітури віртуальної реальності. Новину повідомив The Verge 26 червня 2023 року, посилаючись на Meta.

Варто відзначити ряд особливостей розглянутої підписки:

  • Якщо оформити її до 31 Липня, то замість згаданих 7,99 перший місяць буде коштувати всього 1 долар.
  • Допускається річна оплата передплати, яка коштує 59,99 доларів.

Таким чином, підписка Quest Plus характеризується, як послуга, пропонована користувачам пристроїв Meta Quest 2 і Meta Quest Pro (а також майбутнім власникам Quest 3). Вона в обов'язковому порядку включає Щомісячні безкоштовні ігри на VR в кількості двох найменувань.

Примітно, що Quest Plus не є постійною бібліотекою: потрібно бути підписаним у певний місяць, щоб отримати дві гри. Так, умовно серпнева підписка не надає доступу до пропозицій минулого місяця – вона включає строго певні назви: коли підписка закінчується – втрачається доступ до ігор, але при повторній підписці можна відновити існуючу бібліотеку.

У липні Meta вже готує ігри на безкоштовній основі у вигляді Pistol Whip і Pixel Ripped 1995, шутер і ретро-аркаду. У серпні будуть доступні ігри Mothergunship: Forge і Walkabout Mini Golf.

Таким чином, Quest Plus завойовує увагу і довіру гравців. Що ж до факту підписки, то вона потрібна для того, щоб отримувати за зниженою ціною послуги. Власникам іншим консолей це може нагадати відповідну послугу від PlayStation Plus і Xbox Games with Gold, які також пропонують безкоштовні ігри для своїх підписників.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Meta обіцяє підвищення продуктивності шоломів віртуальної реальності Quest 2 і Pro. А також наша редакція повідомила , що Meta відкрила вихідний код ШІ-генератора музики MusicGen.