Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Топ-15 сайтов для поиска работы в Беларуси

Топ-15 сайтів для пошуку роботи в Білорусі: рейтинг кращих рекрутингових майданчиків 2022 року

П'ятнадцять кращих онлайн-сервісів для пошуку роботи в Білорусі: статистика, офіційні сайти, основні можливості і корисні функції

У 2022 році не потрібно витрачати час на походи по кадрових відділах роботодавців з роздрукованим резюме або дзвонити по оголошеннях з газети. Швидше і ефективніше скористатися онлайн-майданчиками для пошуку роботи в Білорусі. Редакція міжнародного Бізнес - журналу https://worldbank.org.ua змогла відібрати 15 кращих з них:

 1. Belmeta.com
 2. Работа.by
 3. Praca.by
 4. Jobs.Dev.by
 5. Vakantno.by
 6. Riv.by
 7. Trudbox.by
 8. Gorodrabot.by
 9. Gsz.gov.by
 10. Mnogo-Raboty.by
 11. Rdw.by
 12. Joblab.by
 13. Trud.com
 14. Jobs.Tut.By
 15. Куфар

Далі ми розповімо про кожен сайт у всіх подробицях.

Belmeta.com

Belmeta.com - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: офіс, Виробництво , вахта, нічні зміни, стажування, Фріланс, робота для студентів, з наданням житла співробітникам
 • Статистика: 110 000 вакансій, з них 45 000 — у Мінську
 • Офіційний сайт:  https://belmeta.com

Агрегатор «Белмета» має приємний мінімалістичний дизайн — Немає Ні реклами, ні докучливих банерів. На самому видному місці-почати пошук роботи за професією, компанії, регіону або місту. Важливо відзначити, що на Belmeta.com можна знайти зайнятість не тільки в Мінську і великих містах, але і в невеликих поселеннях.

А ви знали, що Belmeta-ресурс , який не є майданчиком для розміщення резюме і різних вакансій на ринку праці. Сервіс просто збирає інформацію з усіх білоруських порталів з пошуку роботи.

Работа.by

Работа.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: Маркетинг , банки, реклама, Логістика , Управління персоналом, торгівля, Інформаційні технології
 • Статистика: 22 702 вільні вакансії, 68 500 роботодавців, 1 924 000 резюме
 • Офіційний сайт:  https://rabota.by

«робота знайдеться для кожного» — девіз проекту позначений прямо над зручним пошукачем за ключовими словами, професії, посади або компанії. Шукати роботу можна як на офіційному сайті, так і в Мобільних додатках для iOS , Android , а також в спільнотах сервісу в телеграмі, Вконтакте, Viber . На порталі є гаряча рубрика» вакансія дня", корисні новини та статті про кар'єру, курси, бренди, підприємства, Допомога кандидатам у складанні особистих резюме.

Praca.by

Praca.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: кваліфіковані фахівці, провідні компанії
 • Статистика: 497 994 резюме, 104 240 роботодавців, 12 638 вакансій 
 • Офіційний сайт:  https://praca.by

" знайти роботу легко!"- повідомляє "Праца" прямо над пошуковим рядком. На сайті є корисний розділ з відстеженням пропозицій від провідних компаній - » Мінськводоканал«, Santa,» Бабусина Кринка«, "Зелена аптека" « "Номакон" та ін. якщо хочете дізнаватися про свіжі вакансії найпершими, Підпишіться на професійні канали Praca.by в Telegram і Viber. На самому майданчику є можливість пошуку певних вакансій по містах, професіях і каталогу. Для користувачів смартфонів-мобільні Додатки на iOS та Android.

Jobs.Dev.by

Jobs.Dev.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: IT-сфера
 • Статистика: 450 вакансій, 1763 роботодавця, 134 000 резюме
 • Офіційний сайт:  https://jobs.devby.io

Jobs.Dev.by -головний портал пошуку роботи для білоруських айтішників. Дуже зручно, що пошуковик адаптований під ІТ-фахівців: можна шукати вакансії з мови програмування (PHP, Java, C,. net), ступеня майстерності (Junior, Middle, Senior, Lead). Працюють і стандартні фільтри по компанії, зарплати, спеціальності, графіку і геолокації. Відстежувати нові пропозиції найзручніше в спільнотах проекту ВКонтакте і Telegram, де їх розміщують. У пошуках роботи дуже допомагає бот в Телеграм: досить відповісти на кілька питань, як віртуальний помічник підбере відповідні вакансії в достатній кількості.

А ви знали, що на Jobs.Dev.by варто заглянути ще й потім, щоб відстежити свіжу статистику зарплат в IT-секторі за реальними посадами і резюме. Окремо ведеться рейтинг високотехнологічних компаній, заснований на незалежних відгуках і коментарях.

Vakantno.by

Vakantno.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: Медицина , Наука , виробництво, високі технології, туризм, Освіта , Мистецтво
 • Статистика: 400 відкритих актуальних вакансій, 18 000 зареєстрованих роботодавців
 • Офіційний сайт:  http://vakantno.by

Дуже простий сайт з мінімумом необхідних корисних опцій: стандартний пошуковик за назвою посади і спеціальності, геолокації, а також пошук по сфері діяльності і місту. Серед корисної інформації-добірка середньої зарплати по країні і різних регіонах.

А ви знали, що найчастіше на Vakantno.by шукають роботу  юристом, логістом, оператором лінії, водієм навантажувача і різноробочим.

Riv.by

Riv.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: будівництво, ЗМІ, промисловість, монтаж, громадське харчування, охорона, туризм, Інформаційні технології, дизайн
 • Офіційний сайт:  https://riv.by

" робота знайдеться завжди! Автоматична добірка вакансій під Ваше резюме". Що це означає? Сайт автоматично підбирає останні свіжі пропозиції під Вас, показує провідних роботодавців і ділиться корисними порадами для шукачів. Пошуки можна вести і вручну, за запитами: є зручний рубрикатор за сферами діяльності, містам і компаніям, а також рекомендації, відгуки від адміністрації майданчика. 

Trudbox.by

Trudbox.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: Логістика, Бухгалтерія, аудит, торгівля, Продажі, Закупівлі, медицина, будівництво, Архітектура , робота на дому
 • Статистика: 25 000 вакансій тільки в одному Мінську
 • Офіційний сайт:  http://trudbox.by

«Трудобокс» функціонує за моделлю агрегатора, збираючи пропозиції по роботі з білоруських сайтів і навіть сторінок в соціальних мережах. Команда проекту складає корисну для претендентів статистику, публікує статті з профорієнтації, навчання та кар'єрного росту.

Gorodrabot.by

Gorodrabot.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: універсальний пошук роботи в Білорусі
 • Статистика: 61 868 пропозицій роботи з 18 джерел
 • Офіційний сайт:  https://gorodrabot.by

Ще один корисний сайт-агрегатор, який приростає на 3000 унікальних користувачів щодня. Як обіцяє команда "Городробіт", здобувачеві буде потрібно всього 3 хвилини, щоб знайти на порталі привабливу вакансію, включаючи віддалену роботу. Пропозиції від роботодавців обов'язково фільтруються, а платформа складає власні рейтинги з популярними і високооплачуваними спеціальностями, надає калькулятор індексації з/п, статті від досвідчених HR-фахівців.

Gsz.gov.by

Gsz.gov.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: Виробництво, Робочі спеціальності, продажі, Торгівля, транспорт, логістика, бюджетні організації, перше працевлаштування, Робота для людей з інвалідністю
 • Статистика: 100 756 вакансій, 8 569 резюме
 • Офіційний сайт:  https://gsz.gov.by

Перед нами Офіційний сайт служби зайнятості Міністерства праці та соціального захисту Республіки Білорусь . На порталі сказано, що тільки за тиждень база приростає на 8000-9000 нових вакансій. В акаунті можна отримати пошук як постійної, так і тимчасової зайнятості, можливість знайти роботу не тільки в Білорусі, але і в Казахстані, Вірменії, Росії, Киргизстані.

А ви знали, що на державному порталі роботодавці найчастіше шукають лікарів-фахівців, медичних сестер, водіїв автомобіля, прибиральників приміщень, трактористів-машиністів.

Mnogo-Raboty.by

Mnogo-Raboty.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: універсальний пошуковик вакансій
 • Офіційний сайт:  http://mnogo-raboty.by

«у нас шукають і знаходять роботу» — повідомляє рекрутинговий портал з мінімалістичним оформленням. Втім, все важливе тут на місці: пошук зайнятості за посадою, містом, родом діяльності. Можна подивитися каталоги з роботодавцями, вакансіями, регіональними пропозиціями. Є фільтри по зарплаті і свіжості/давності публікації оголошень. Частина вакансій - з офіційного сайту служби зайнятості Білорусі.

Rdw.by

Rdw.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: автомобільний бізнес, офіс, продажі, послуги, маркетинг, ЗМІ, реклама, освіта, Краса, Здоров'я , Фінанси, Страхування , промисловість, будівництво, телеком
 • Статистика: 4680 вакансій, 6270 резюме
 • Офіційний сайт:  https://rdw.by

«Робота для вас» — це пошуковик по вакансіях, резюме і компаніям. Є добірка кращих роботодавців, свіжих вакансій, рейтинги пропозицій по містах і населених пунктах, а також каталог за сферами діяльності. У порталу є власний Телеграм-канал зі свіжими вакансіями і зручним пошуком.

А ви знали, що на Rdw.by найчастіше шукають вантажників, комірників, водіїв, логістів, комплектувальників, менеджерів і операторів.

Joblab.by

Joblab.by - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: Робочі спеціальності, торгівля, продажі, промисловість, Виробництво, керівні посади
 • Статистика: 3231 пропозиція від роботодавців та кадрових агентств
 • Офіційний сайт:  https://joblab.by

Відмінний варіант для безкоштовного пошуку роботи в Мінську, Бресті, Вітебську, Гомелі, Гродно, Могильові, інших білоруських містах і населених пунктах. Найбільше пропозицій про пошук адміністративного персоналу, медиків і фармацевтів, викладачів і вихователів, представників робочих спеціальностей і виробничих професій, будівельників, менеджерів і продавців, водіїв, фінансистів.

Trud.com

Trud.com - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: ЖКГ, домашній персонал, працевлаштування, мистецтво, телекомунікації, менеджмент, підробіток, тимчасова зайнятість
 • Статистика: 95 000 вільних вакансій, з них 25 000 — у Мінську
 • Офіційний сайт:  https://www.trud.com

Ще одна пошукова система, яка ретельно збирає інформацію з міжнародних рекрутингових порталів. Trud.com -глобальний агрегатор, який функціонує не тільки в Білорусі, але в країнах Європи, Північної і Південної Америки, Азії, Близького Сходу, Африки, Австралії та Океанії.

А ви знали, що Trud.com у 2022 році тимчасово призупинив роботу на території Білорусі та Росії.

Jobs.Tut.By

Jobs.Tut.By - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: робота в компанії і на дому, для айтішників і некваліфікованих кадрів
 • Офіційний сайт:  https://jobs.tut.by

Сайт надає величезні можливості як для стандартного пошуку роботи, так і для зміни професії без зміни роботодавця або підбору персоналу для роботи у віртуальному офісі. Для претендентів і для роботодавців доступні платні послуги для автопідняття оголошень. 

Куфар

Куфар - сайт для поиска работы в Беларуси

 • Для кого: універсальний пошук тимчасової та постійної роботи
 • Статистика: 3,9 млн оголошень з усієї Білорусі
 • Офіційний сайт:  https://www.kufar.by

Kufar відомий як найбільша дошка оголошень в Білорусі. Не дивно, що його розділ «Робота» може посперечатися за кількістю розміщених вакансій з найбільшими рекрутинговими сайтами. Доступний зручний пошук за назвою спеціальності, датою публікації, розміром оплати праці, геолокації, трудовому досвіду. На "Куфарі" можна знайти як постійну, так і тимчасову роботу або підробіток водієм, маляром, будівельником, збирачем меблів. Пропозиції публікуються як від приватних підприємців, так і від великих компаній.

Ми в https://worldbank.org.ua виділяємо онлайн-майданчики для пошуку роботи за багатий вибір різноманітних пропозицій. Щоб дійсно знайти хорошу вакансію на сайті, користувачам, перш за все, потрібно подбати про свою «візитну картку» — резюме. Варто вказувати тільки свіжу і правдиву інформацію, яку можна підтвердити цифрами, документами, сертифікатами, рекомендаційними листами. Не забувайте про грамотному і логічному оповіданні, структуруванні тексту, виділення важливих фактів. Приберіть непотрібні подробиці і мовні звороти, що ускладнюють сприйняття, обов'язково зробіть ділове фото для головної сторінки. Вдалих пошуків!

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням в соціальних мережах-можливо, матеріал " Топ-15 сайтів для пошуку роботи в Білорусі: рейтинг кращих рекрутингових майданчиків 2022 року» виявиться корисним для ваших друзів і колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якесь конкретне питання по темі "Рекрутинг-Платформи", якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку « контакти » будь-яким зручним для вас способом.