Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Книга «Инфляция и социальные конфликты»

Книга "інфляція та соціальні конфлікти", автор Д. м. Гула

Підручник 2012 року випуску розповідає про такі актуальні явища, як конфлікти та інфляція. Показується їх взаємозв'язок, соціальні аспекти, можлива користь розбіжностей для колективу.

Конфлікти виникають практично в будь-якому суспільстві. Автор монографії поставив за мету розглянути подібні ситуації з різних точок зору. Одна з них стосується зв'язку з інфляцією, яка постає соціальним феноменом. Вона впливає і на взаємини між людьми, в т.ч. в колективі. Книга не зупиняється тільки на негативних сторонах розбіжностей. Вони приховують потенціал і можливості для подальшого розвитку. Д.м. Гула пише про види суперечок і протиріч, їх причини, стадіях, методах вирішення.

Кому буде корисно

Книга в першу чергу розрахована на студентів, які вивчають економіку, соціологію або близькі до них дисципліни. Її можна використовувати в якості допомоги або допоміжного матеріалу. Обрану тему Гула аналізує ретельно, з теоретичної і практичною сторін. Тому при вивченні можна отримати всю потрібну інформацію про конфлікти. Розглядаються ситуації в колективі. Для наочного прикладу взято Готельно-ресторанний бізнес . Монографію варто прочитати, якщо ви збираєтеся працювати в цій сфері. Інформація про те, як ця тема перетинається з питаннями інфляції, допомагає краще розібратися в економічній складовій проблеми.

Автор викладає думки легкою і зрозумілою мовою. Завдяки цьому матеріал доступний для вивчення всім, хто цікавиться даним напрямком. Про конфлікти розповідається і з теоретичної, і з практичної точки зору. Наочні і конкретні приклади дають чітке уявлення про зіткнення інтересів і думок в житті. Книга допоможе краще розуміти подібні випадки, що особливо важливо для керівників. Наведено методи для їх врегулювання і навіть запобігання. Вони підкажуть цінні ідеї і готові рішення.

Зміст

Монографія зручно розбита на розділи, так що в матеріалі легко орієнтуватися і виокремлювати з нього потрібне. З самого початку Гула підводить читачів до думки про складність і багатогранність конфліктів. Управління в ресторанах і готелях виявляється часом особливо складним через взаємодію безлічі людей. Але в будь-якому випадку протиріччя і неприємні ситуації не можна замовчувати. Разом з тим без розуміння процесів неможливо впоратися з виникаючими проблемами.

Цьому і присвячений підручник. Автор дає великий обсяг теоретичної інформації. Йде розбір всіх складових розбіжностей незалежно від того, де вони відбуваються. Їх структура складна, і її розуміння вже підведе до відповідей на деякі питання. Подібні речі не виникають на порожньому місці. Як правило, за ними криються особливості людських взаємин, цілі, погляди учасників.

Існує багато факторів, що посилюють конфлікти. Цей посібник відносно новий, тому в ньому розглядаються найбільш актуальні проблеми. Серед них і економічні складності, і стрімкі зміни в світі. До збільшення напруги між співробітниками призводить зростання організації, коли вона стає складніше, з'являється більше працівників.

Вирішення суперечностей, що виникають, є ще однією важливою частиною монографії. Пропоновані способи в першу чергу спрямовані на пошук компромісу, коли опоненти перестають сприймати один одного в негативному ключі. Такі варіанти Гулу називає найбільш ефективними і підкріплює цю заяву власними прикладами. Є й інші методи, їх етапи теж наведені. Описані і є підстави для застосування. Окремий розділ присвячений ситуаціям, які могли б розгортатися в конкретній організації зі сфери ресторанного бізнесу.