Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

NASA проведет брифинги и интервью для миссии агентства SpaceX Crew-5

NASA проведе брифінги та інтерв'ю для місії Агентства SpaceX Crew-5

NASA проведе брифінги та інтерв'ю для місії Агентства SpaceX Crew-5 у Вашингтоні, 2 серпня 2022 року.

Місії агентства SpaceX Crew-5 будуть присвячені прес-конференції, що датується 4 серпня. Вони пройдуть в Космічному центрі Джонсона НАСА в Х'юстоні, і трансляцію можна буде спостерігати в прямому ефірі телебачення NASA, в додатку організації, а також на веб-сайті, повідомив yahoo 2 серпня 2022 року.

Місію планується направити на Міжнародну космічну станцію, що зможуть побачити глядачі на згаданих джерелах. Вона характеризується п'ятою подорожжю екіпажу NASA за участю американського комерційного космічного корабля з метою проведення наукової експедиції на борту лабораторії мікрогравітації. В рамках трансляції буде проведено інтерв'ю з членами команди.

Crew-5 включає астронавтів NASA, Японського агентства аерокосмічних досліджень JAXA, а також космонавта Роскосмосу. Повноцінний запуск ракети датується кінцем вересня, імовірно 29 числа, зі стартового комплексу 39a Флориди. Для представників ЗМІ це остання можливість поговорити з членами екіпажу. Кореспонденти різних американських засобів масової інформації повинні зареєструватися до полудня 3 серпня.

Для американського астронавта Ніколь Манн місія стане першою з 2013 року. Вона займе місце командира. Джош Кассада також вперше здійснить політ як пілот, відповідальний за системи та характеристики космічного корабля. Коїчі Ваката здійснить п'ятий політ, і будучи фахівцем, астронавт повинен тісно співпрацювати з командиром і пілотом. Анна Кікіна здійснить перший політ, вона зобов'язується спостерігати за космічним кораблем під час динамічного запуску і повторного входу в атмосферу.