Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Tiffany&Co. будут создавать NFT-подвески

Tiffany&Co. будуть створювати NFT-прикраси вартістю 47 000 доларів за кожне

З'явилася інформація про дебют всесвітньо відомого ювелірного бренду Tiffany & Co. у світі NFT з обмеженою серією власних виробів « "NFTiffs", ціна кожного - 47 000 доларів

Ювелірний елітний бренд Tiffany & amp; Co. входить у світ незамінних токенів (NFT) з «NFTiffs» – обмеженою серією виробів, про це повідомляє новинний журнал PCMag 2 серпня 2022 року.

За інформацією від Decrypt, Tiffany's у співпраці з CryptoPunks, на блокчейні Ethereum пропонує свою NFT-колекцію з 250 токенів під назвою NFTiffs. Кожен власник NFTiff може обміняти його на кулон з неповторним дизайном і NFT-ілюстрацією свого виробу.

NFTiffs стануть доступні для покупців 5 серпня. Одна людина може придбати не більше трьох NFTiffs. Кожен такий "купон" коштуватиме приблизно 47 000 доларів (станом на 2 серпня) або 30 ефіріумів. Ця ціна-сумарна вартість кулона, ланцюжка до нього і доставки власнику.

Судячи з відповідей на найбільш поширені запитання щодо NFTiff, кожен з кулонів буде створений на основі 87 атрибутів і 159 кольорів, які представлені в колекції з 10 000 NFT, розроблених CryptoPunks. Вибрані замовником віртуальні матеріали і кольору будуть в точності підібрані для кулона. На кожен виріб планується витратити не менше 30 дорогоцінних каменів. Рендеринг кулона буде висланий кожному покупцеві до жовтня, дизайн на цьому етапі змінити буде не можна.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Топ-модель Белла Хадід приєднується до метавсесвіту з авторською колекцією NFT.