Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Стивен Кинг дал показания против слияния Penguin и Simon & Schuster за 2 млрд. долларов

Стівен Кінг дав свідчення проти злиття Penguin і Simon & Schuster за 2 млрд. доларів

Автор бестселерів у жанрі жахів Стівен Кінг дав свідчення проти запропонованого Penguin Random House придбання Simon & Schuster за 2,18 мільярда доларів, заявивши, що це послабить конкуренцію у видавничій індустрії

Минулого вівторка відбулося засідання у справі злиття Penguin і Simon & Schuster. Стівен Кінг, всесвітньо відомий письменник, виступив проти цієї ідеї, підкріпивши свою думку певними доводами, повідомив Bloomberg 2 серпня 2022 року.

Кінг приєднався до сторони уряду в особі Міністерства юстиції, яке подало антимонопольний позов, коли стали відомі плани Penguin Random House про придбання Simon & Schuster. Угода по злиттю оцінюється в 2,18 млрд.доларів, проте високі шанси того, що вона не відбудеться. Як свідок, Стівен Кінг висловив свою думку, згідно з яким позитивний результат переговорів послабить конкуренцію у видавничій індустрії. Творець бестселерів загострив увагу на тому, що»консолідація у видавничій індустрії протягом його кар'єри призвела до зниження оплати праці авторів". Кінг зазначив, що сучасним письменникам дуже непросто заробити на відповідному покликанні.

Завершення угоди між Penguin і Simon & Schuster, першого і четвертого за величиною книжкових видавництв, стане причиною зниження суми авансів для потенційних авторів. Постраждають і читачі, яким стане просто нема з чого вибирати новинки. Свої книги Кінг довіряє переважно Simon & amp; Schuster Scribner. Письменник високо поважає Видавничий дім, який брався за авторів, що полюбилися Стівену. До того ж представники компанії суворі з продавцями книг. Представники видавництв стверджують, що збережуть конкуренцію.

Окружний суддя США розглядає позов без участі присяжних. Процесу планується відвести 3 тижні. Адміністрація президента США зайняла жорстку позицію проти тенденції до консолідації всередині галузей.