Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Новая версия электромобиля от Hyundai  превзошла Tesla

Концерн Hyundai представив нову версію електромобіля, яка перевершила Tesla

Повідомляється що виробник Hyundai позиціонує культовий седан Ioniq 6 як електромобіль для молодих професіоналів, на відміну від Ioniq 5, він може скласти конкуренцію Tesla

У новому седані від Hyundai Motor Co. інтер'єр забарвлюється в різні кольори, в залежності від швидкості автомобіля. Експерти авторинку звертають увагу на те, що при впровадженні інновацій корейський автовиробник враховує досвід такого серйозного гравця, як Tesla Inc, повідомив Bloomberg 14 липня 2022 року.

Електромобіль Ioniq 6 укомплектований більш потужним акумулятором, ніж попередники, і в змозі проїхати 610 кілометрів на одному заряді. Для порівняння, Ioniq 5 долав 429 кілометрів. Ємність батарей в оновленій версії седана-77,4 кВт / ч. їх постачатимуть південнокорейські компанії LG Energy Solution Ltd. і SK Group. Виробництво почнеться в третьому кварталі, заявили представники автоконцерну на міжнародному автосалоні в Пусані.

Старший віце-президент Hyundai з продажу в Північній Америці Ренді Паркер зазначив, що електромобіль Ioniq 6 орієнтований на молодих одиноких фахівців. Він компактніше Ioniq 5, який автовиробник позиціонує як сімейний автомобіль.

Відомо, що новий електромобіль будуть випускати в Південній Кореї. Його виробництво за межами країни поки не розглядається, заявив глава підрозділу EV Хен Су Кім. Перші машини з'являться в роздрібному продажі вже у вересні. Вартість моделі в базовій комплектації складе 55 млн вон (42 тисячі доларів).

В США старт продажів анонсований на початок 2023 року. Ціни для зарубіжного ринку концерн поки не озвучив. Вони точно буде вище, ніж для споживачів в Південній Кореї, з урахуванням доставки седанів в Америку.