Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Гиперзвуковая ракета ВВС США прошла испытания

гіперзвукова ракета ВПС США успішно пройшла ще одні випробування

Про успішне закінчення чергового етапу випробувань повідомили ВПС США, Нова гіперзвукова ракета пройшла ряд невдач, але змогла досягти виконання поставлених завдань

Повітряні сили США повідомили про успішне завершення другого випробування розгінного двигуна гіперзвукової ракети, про це повідомив новинний портал Bloomberg 13 липня 2022 року. Успіх наздогнав ракету після трьох невдалих випробувань.

Хіт Коллінз, бригадний генерал і керівник програми гіперзвукової зброї, після випробувань, проведених 12 липня 2022 року, заявив, що ракета "змогла досягти гіперзвукової швидкості" і повідомив, що всі цілі, поставлені перед ракетою, досягнуті. "Серія випробувань, проведених над носієм, завершена, ми готові перейти до іншої серії випробувань пізніше в 2022 році".

У минулому у Ракети три невдачі, і це позначилося на планах запустити в цьому році її в Виробництво . Пентагон міг заявити до кінця вересня про появу у США першої гіперзвукової зброї. У Росії і Китаю вже є подібне високоманеврене високошвидкісне зброю.

Зараз США може оголосити тільки про те, що ракета Lockheed майже готова до експлуатації і може надійти у виробництво в наступному фінансовому році.

Френк Кендалл, Міністр військово-повітряних сил, незадоволений тим, що витрати на ракету склали 1,4 мільярда доларів, в 2023 фінансовому році на закупівлі закладено 46 мільйонів доларів і не більше до 2027 року.

За словами Олени Лопес, представника ВПС, на кінець 2022 календарного року запланований перший випробувальний політ ракети і перевіркою її гіперзвукових швидкостей і ураження цілі.