Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Cybertruck от Tesla будет иметь съемные задние зеркала

Ілон Маск заявив, що новий пікап Cybertruck від Tesla матиме знімні задні дзеркала

Новини: новий пікап Cybertruck від Tesla матиме знімні задні дзеркала. Про це дізналися з відповіді Ілона Маска у Twitter, яку він дав на запитання користувача

Ілон Маск - дивовижна людина. Мабуть, немає жодного, хто б за такий короткий час подарував світові таку кількість інноваційних технологій. Його впевненість в собі і своїх можливостях не викликає ніякого сумніву, що заявлені плани по освоєнню Марса неодмінно будуть реалізовані. Винахідник не тільки практично доларовий трильйонер, а й людина, які чимало часу, сил і коштів віддає благодійності.

Хоча навіть і у таких людей як Ілон Маск, трапляються будні. Однак, висока завантаженість не заважає Ілону Маску мати прямий контакт зі своєю аудиторією, зокрема відповідаючи користувачам в соц. мережа. Так, наприклад, відвідувач зоряного Twitter задав звичайний і буденний питання, чи буде нова модель Cybertruck мати в комплектації дзеркала заднього виду.

На що винахідник заявив, що новий автомобіль буде випускатися з дзеркалами заднього виду, які при необхідності можна зняти. Дана новина очевидно, пов'язана з можливими поправками від державної адміністрації контролю безпеки на дорогах. До 2019 року всі випускаються Тесла моделі були зобов'язані мати дзеркала заднього виду. Однак, через пару років зміни торкнулися і цієї частини автомобіля. 

Частіше на себе таку роль беруть відеокамери, обладнані в салоні. Тому Cybertruck від компанії Tesla буде випускатися зі знімними дзеркалами. До теперішнього моменту про таке нововведення не заявлялося, навіть при анонсі нового електромобіля.

Електромобілі компанії Tesla популярні у всьому світі. Вони не тільки швидше, ніж авто конкурентів, але і економічні, екологічні і безпечні, хоч і ціна їх дещо відрізняється від категорії звичайного автомобіля. Зате машини настільки полюбилися покупцям, що ті готові заплатити шалені гроші, навіть за модель вже вживану.

А нещодавно з'явилася новина, що електрокари можна буде замовити і в режимі "онлайн", через Інтернет - магазини Росії, таку новину безумовно оцінили шанувальники Тесла в Росії, тепер вони отримають можливість придбати відомий електромобіль за оптимальною ціною.