Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Amazon и Starbucks подтвердили договор о сотрудничестве

Amazon і Starbucks відновили переговори про співпрацю щодо спільних магазинів і кав'ярень

Новина: популярні кав'ярні Starbucks і магазини без кас Amazon Go відновили переговори про співпрацю з метою створення спільних лаунж-зон

На початку тижня стало відомо про те, що Amazon і Starbucks відновили переговори про співпрацю з метою створення лаунж-зон, які об'єднують у своєму просторі популярні кав'ярні та магазини без кас Go. Нагадаємо, що вперше про організацію подібних точок стало відомо ще на початку 2020 року, однак, компаніям довелося відкласти свої плани через пандемію коронавірусної інфекції.

За наявною інформацією робоча назва спільного закладу Amazon і Starbucks звучить, як Verde. За задумом в ньому можна буде купити не тільки фірмові напої знаменитого кавового бренду, але і смачну випічку, а також гарячу їжу від Амазон. Всі точки будуть обладнані касами самообслуговування, що дозволить відвідувачам уникнути втрати часу в чергах.

У закладі також планується облаштувати місця для неспішного відпочинку. На початкових етапах покупки будуть оплачуватися за допомогою двох додатків Старбакс і Амазон, але вже в самий найближчий час компанії розраховують запустити інтегроване програмне рішення.

Орієнтовно клієнтами Verde повинні стати люди, які цінують свій час, у віці від 25 до 45 років, що живуть у великих мегаполісах. Угода про співпрацю Amazon і Starbucks також вказує, що крім найвищої якості обслуговування, компанія зможе залучити відвідувачів можливістю випити Кава , пообідати або повечеряти поза домом або робочого місця, які вже встигли порядком набриднути людям під час пандемії.

Як відзначають експерти, партнерство зі Старбакс відкриє компанії Джеффа Безоса доступ до нових каналів монетизації технології Go, яка використовується в магазинах без кас. У свою чергу керівництво кав'ярень розраховує, що клієнти зможуть заробляти бали лояльності та знижки на напої при покупках в маркетплейсі. Згідно з внутрішнім документом, яким керує Business Insider, точки Verde матимуть власний бренд з елементами Amazon та Starbucks.