Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Илон Маск планирует производство пива Giga Beer

Ілон Маск планує виробництво пива Tesla Giga Beer

Новина: на заході Giga Factory 4 Ілон Маск повідомив про те, що має намір відкрити виробництво ПЗ виробництво пива Giga Beer від Tesla. Пляшки будуть з мінімалістичним дизайном

Як стало відомо днями американський підприємець і винахідник  Ілон Маск отримав Патент від Бюро Патентів і товарних знаків США на використання торгових назв "Giga Beer" і "Giga Bier" (в німецькому варіанті) для запуску свого нового проекту з виробництва і продажу пива. Про це підприємець оголосив на заході Giga Factory 4. Відомо, що пиво від Tesla буде розливатися в пляшки з мінімалістичним дизайном і логотипом розташованому в бічній частині. Футуристичний дизайн пляшки улюбленого багатьом напою віддалено нагадує кузов ще невышедшего в Виробництво спорткара Tesla Cybertruck .

Нагадаємо, що це не перший досвід бізнесмена пов'язаний з випуском алкогольної продукції. Деякий час назад широкій публіці була представлена Tesla Tequila, вартість якої становила $250. Полювання за заповітною пляшкою з футуристичним дизайном у вигляді блискавки почалася відразу після офіційного анонсу. До слова, популярність напою випускається Тесла мала такий приголомшливий успіх, що користувачі буквально обвалили сайт Tesla, де була представлена продукція і готові були купувати навіть порожні пляшки, аби стати щасливими володарями стильної тари від культового виробника електромобілів. Можливо саме цей успіх підштовхнув бізнесмена на думку про створення пивного бренду, про який він заявив на заході приуроченому до відкриття Giga фабриці в Берліні.

Ясно одне, кожен раз коли Ілон Маск про щось говорить він не жартує. Так, наприклад, користувачі згадують пост в Твіттері 2018 року, тоді він написав, що в разі банкрутства Тесла його знайдуть в квартирі в оточенні порожніх пляшок Teslaquilla і на обличчі його будуть засохлі від горя сльози. Плакати Ілону Маска сьогодні варто було б тільки від щастя. Його проекти мають неймовірний успіх і відгук у серцях людей, а доходи бізнесмена давно забезпечили йому першу сходинку в списку найбагатших людей у світі.